Przyjaciel Dziecka certyfikat
Odznaka „Przyjaciel Dziecka” przyznana pracownikom firmy Shell Polska

Warszawa, 1 czerwca 2015 r. –  Towarzystwo Przyjaciół Dzieci (TPD) przyznało Odznakę „Przyjaciel Dziecka” pracownikom firmy Shell Polska za pracę społeczną dla dobra dzieci, okazane im serce i pomoc w tworzeniu warunków dla pomyślnego rozwoju i godnego życia.  

Zbiórki odzieży, książek i zabawek, upominki i aukcje świąteczne, wycieczki edukacyjne oraz wsparcie wyposażeniowe i finansowe to tylko część zrealizowanych działań z ostatniego roku. Współpraca pomiędzy Shell a Towarzystwem Przyjaciół Dzieci Oddział Ochota trwa już od lat. Jak mówi Elżbieta Dziekanowska, Prezes TPD Ochota „Pieniądze i dary przekazywane przez pracowników firmy Shell Polska od wielu lat wspierają naszą działalność i służą dzieciom”.

Każdy rok to nowe potrzeby, dlatego w 2015 roku Shell planuje zorganizować kolejną zbiórkę darów rzeczowych dla podopiecznych TPD, warsztaty plastyczne z aukcją ozdób świątecznych i zakupem prezentów oraz wizytę św. Mikołaja z upominkami dla wszystkich dzieci. Ponadto pracownicy Shell zaangażują się w udzielanie korepetycji dzieciom, które mają problemy z nauką różnych przedmiotów szkolnych.