Shell V-Power zaprosił fanów sportów motorowych z całej Europy do wzięcia udziału w emocjonującym wyścigu. Na mecie czekała na nich jedyna w swoim rodzaju nagroda – przygoda życia w domu sportów motorowych, wyścig FORMUŁY 1 SHELL GRAND PRIX BELGII 2015.

Konkurs rozpoczął Mistrz Świata FIA Formuły 1 z 2007 roku, Kimi Räikkönen. Podczas wydarzenia Shell V-Power: The Hunt zmierzyli się ze sobą fani sportów motorowych z Londynu, Warszawy i Berlina. Ich celem było odnalezienie trzech Ferrari California T. W każdym z nich ukryto dwa podwójne zaproszenia VIP-owskie na niezapomniany weekend i wyścig odbywający się na torze Spa-Francorchamps.

Ogólnoeuropejska kampania połączyła świat cyfrowy i realny umożliwiając przeżycie epickiej przygody, która przybliżyła fanom sportów motorowych ich ulubioną dziedzinę sportu, a jej zwieńczeniem było rozdanie zaproszeń na belgijski wyścig.

Agata Hinc, rzecznik prasowy Shell, powiedziała:

“The Hunt połączył najlepszych z najlepszymi: Shell V-Power, nasze najlepsze paliwa, Kimiego Räikkönena, byłego Mistrza Świata Formuły 1 oraz naszych zwycięzców. Uczestnicy The Hunt, którzy jako pierwsi odnaleźli Ferrari California T w Warszawie, Berlinie i Londynie, mieli okazję przeżyć niezapomniane chwile podczas jednego z najbardziej cenionych wyścigów Formuły 1 – Shell Grand Prix Belgii.”

Partnerstwo Shell i Ferrari jest jednym z najdłuższych i najbardziej udanych w historii Formuły 1. Dzięki niemu, obie firmy współpracują przy opracowywaniu paliw, które działają rewelacyjnie zarówno na torze wyścigowym, jak i na drodze. Skład paliwa Shell V-Power Nitro+ Racing jest w 99% identyczny, jak w wyścigowym paliwie Shell, które używane jest przez zespół Scuderia Ferrari podczas wyścigów Formuły 1. To najbardziej zaawansowane paliwo Shell zaprojektowane, by czyścić i chronić kluczowe części silnika.

Zobacz jak fani sportów motorowych z Londynu, Berlina i Warszawy wyruszyli na epicką bitwę podczas Shell V-Power: The Hunt.

Odwiedź https://www.youtube.com/watch?v=p6DC-aW0dOs

By zobaczyć, jak Kimi ukrywa trzy Ferrari California T w całej Europie i rzuca wyzwanie Shell V-Power: The Hunt, odwiedź https://www.youtube.com/watch?v=M_-IRmFcQV4&feature=youtu.be

Shell Polska Sp. z o.o. działa w Polsce od 1992 roku. Działalność firmy obejmuje biznes Retail - sieć stacji i sklepów Shell, łącznie ponad 400 obiektów w całym kraju oferujących pełną gamę usług od sprzedaży paliwa przez myjnie po punkty gastronomiczne i karty paliwowe euroShell, środki smarne a także program lojalnościowy - Shell ClubSmart.  Z początkiem 2013 roku na rozwijający się rynek lotniczy w Polsce wkroczył biznes Shell Aviation.

Od 2013 r. Shell Energy Europe Ltd. działa jako jeden z pierwszych podmiotów zagranicznych na rynku hurtowego obrotu gazem. W Zabierzowie koło Krakowa od 2006 roku działa Shell Business Service Centre, które jest jednym z największych centrów operacji dla biznesu działających w Polsce i zarazem jednostką, która wyróżnia się w kraju pod względem zaawansowania wykonywanych zadań i kompetencji pracowników.

Kontakt dla mediów:

Agata Hinc

Manager ds. Relacji Zewnętrznych 

Rzecznik Prasowy

Tel.: +48 (22) 570 01 91

Kom: + 48 780015037

e-mail: agata.hinc@shell.com

Anna Jankowska

Edelman Polska

Tel.: +48 (22) 576 35 55

Kom.: +48 607 035 394

e-mail: anna.jankowska@edelman.com