Shell gotowy na nowy system opłat drogowych w Belgii dla pojazdów o dmc powyżej 3,5 tony

Nov 16, 2015

Belgia, 16 listopada 2015 r. – Od 1 kwietnia 2016 r. na terenie Belgii zostanie wprowadzony nowy system poboru opłat drogowych Viapass , który zastąpi obecnie obowiązującą eurowinietę. W nowym systemie opłaty będą naliczane za każdy faktycznie pokonany kilometr, a nie jak dotychczas za czas korzystania z infrastruktury drogowej. Do wnoszenia opłat zobowiązani będą właściciele pojazdów o dmc powyżej 3,5 tony.

Nowa siedziba Shell Business Operations Kraków

Nov 10, 2015

Shell Business Operations Kraków - centrum wspierające globalne operacje jednej z największych firm na świecie - zmienia swoją dotychczasową siedzibę na nowo powstający kompleks DOT Office przy ulicy Czerwone Maki w Krakowie. Przeprowadzka rozpocznie się w przyszłym roku.

Shell wprowadza nowe formaty sklepowe w Polsce

Oct 13, 2015

Warszawa, 13 października 2015 roku - Shell kontynuuje modernizację swoich stacji paliw. Nowo otwarta stacja przy ulicy Stawki w Warszawie, przebudowana została na format sklepu lokalnego. Od kilku dni klienci mogą już korzystać z szerokiej oferty spożywczej oraz nowatorskiego, chłodzonego pomieszczenia typu „beer cave” (piwniczki piwnej).

Otwarcie stacji Shell w odmienionym formacie

Sep 08, 2015

Kraków, 8 września 2015 - Firma Shell rozpoczęła modernizację swoich stacji paliw. Wybrane obiekty zostaną odmienione według czterech różnych formatów. Jako pierwsza, nowy wygląd i funkcjonalność zyskała stacja przy ulicy Stojałowskiego w Krakowie. Od kilku dni klienci mogą już korzystać m.in. z kącika kawowego oraz szerokiej oferty przygotowywanego na miejscu świeżego jedzenia.

Stacje automatyczne Shell od 3 sierpnia 2015

Aug 03, 2015

Warszawa, 03 sierpnia 2015 r. – Decyzją zarządów spółek Shell Polska sp. z o.o. i Shell Self Service sp. z o.o., obie spółki zostały połączone z dniem 3 sierpnia 2015 roku. Zgodnie z planem połączenia spółek kapitałowych z dnia 26.01.2015 r., Shell Polska Sp. z o.o. staje się jedynym wspólnikiem całego majątku Shell Self Service Sp. z o.o.

Sebastian Vettel zachwycił tysiące fanów na torze Hungaroring

Jun 29, 2015

Budapeszt, Węgry – Sebastian Vettel, czterokrotny mistrz świata Formuły 1 i obecny kierowca zespołu Scuderia Ferrari zelektryzował tysiące fanów swoją spektakularną jazdą na torze Hungaroring w Budapeszcie podczas demonstracji bolidu F2012 zespołu Scuderia Ferrari.

Płatności mobilne Blik na stacjach Shell w Polsce

Jun 22, 2015

Warszawa, 22 czerwca 2015 r. Już od dziś na blisko 360 stacjach Shell klienci będą mogli szybko i bezpiecznie płacić za paliwo i inne zakupy smartfonami z aplikacją powszechnej płatności mobilnej BLIK. Shell to pierwsza sieć stacji paliw w Polsce, wprowadzająca możliwość płatności BLIK w tak szerokim zakresie.

Polscy studenci na podium Shell Eco-marathon Europe 2015

May 25, 2015

Warszawa, 25 maja 2015r. – Zaszczytne 2. miejsce w kategorii pojazdów „UrbanConcept” z napędem benzynowym zajął zespół SKAP2 ze Studenckiego Koła Aerodynamiki Pojazdów przy Politechnice Warszawskiej. Swoim pojazdem, o nazwie PAKS+, studenci przejechali 317 km na jednym litrze benzyny. Pierwsze miejsce w tej samej konkurencji zajęła drużyna z francuskiego Louis Delage. Ich pojazd przejechał dokładnie dwieście kilometrów więcej niż PAKS+. Za zespołem SKAP2, z wynikiem 234 km na jednym litrze benzyny, uplasowała się drużyna UBICAR z Portugalii.

Start Shell Eco-marathon Europe 2015 – to już dziś!

May 21, 2015

Warszawa, 21 maja 2015 roku - Dziś rozpoczynają się w Rotterdamie zawody Shell Eco-marathon Europe. Zakwalifikowane zostały 193 drużyny z Europy i Afryki, z czego polska reprezentacja składa się aż z 10 zespołów. Regularnie będziemy dosyłać Państwu informacje o udziale polskich drużyn w tym konkursie.

Polacy na Shell Eco-marathon

Dec 03, 2015

Shell Eco-marathon to autorski, międzynarodowy projekt firmy Shell o trzydziestoletniej historii, w którym innowacyjna myśl technologiczna służy ekologii.