Ekspert Shell ds. środków smarnych smarujący urządzenia przemysłowe

Zapobieganie awariom urządzeń

Pomagamy Twoim zespołom chronić sprzęt i zachowywać integralność maszyn

Pracownik przemysłowy podczas konsultacji w zakładzie

Konstrukcje maszyn są coraz bardziej skomplikowane, a kiedy koncentrujesz się na utrzymaniu ciągłości działania, ciężko jest nadążyć za zmieniającymi się potrzebami w zakresie konserwacji.

Dlatego tak ważne są dla Twoich pracowników dodatkowe wsparcie i wiedza specjalistyczna.

Wiemy, że szukasz partnerów, którzy uzupełnią Twój zespół i pomogą rozwiązać problemy, takie jak awarie czy nieplanowane prace konserwacyjne.

Oczywiście problemom lepiej zapobiegać, zanim jeszcze się pojawią.

Konserwacja predykcyjna, w tym zdalne monitorowanie stanu urządzeń i oleju, ma kluczowe znaczenie dla ochrony sprzętu i zachowania trwałości maszyn.

Oferujemy kompletną gamę usług, narzędzi cyfrowych, szkoleń i wiedzy specjalistycznej, dzięki którym nasi klienci mogą zyskać większą kontrolę nad operacjami, zapobiegać przestojom i maksymalizować produktywność.

Odkryj nasze usługi w zakresie środków smarnych

Shell LubeAnalyst

Bardzo szczegółowa analiza laboratoryjna oleju, obejmująca ponad 100 różnych rodzajów badań, umożliwia uzyskanie diagnozy i informacji dotyczących konkretnego sprzętu, abyś mógł podejmować świadome decyzje dotyczące konserwacji.

Shell Remote Sense

Ciągłe zdalne monitorowanie stanu oleju z wykorzystaniem technologii czujników i zaawansowanych technik analitycznych dostarcza użytecznych informacji i zaleceń dotyczących najważniejszych maszyn w czasie rzeczywistym.

Shell LubeAdvisor

Wsparcie techniczne, dzięki któremu wybierzesz właściwe produkty i usprawnisz procesy smarowania, aby mieć pewność, że Twój sprzęt jest chroniony i gotowy do tego, by zmniejszyć całkowity koszt Twoich operacji.

Shell LubeCoach

Podnieś kwalifikacje swoich pracowników dzięki indywidualnemu programowi szkoleniowemu prowadzonemu osobiście lub za pośrednictwem naszego portalu e-learningowego przez ekspertów technicznych Shell z dużym doświadczeniem praktycznym.

Więcej o środkach smarnych Shell

Odkryj nasze usługi w zakresie środków smarnych

Odkryj naszą kompletną gamę usług, zyskaj nieograniczony dostęp do specjalistycznej wiedzy i wsparcie – zarówno zdalnie jak i w formie bezpośrednich konsultacji.

Odkryj nasze produkty

Odkryj naszą gamę wysokiej jakości środków smarnych opracowanych przez ekspertów w zakresie technologii z myślą o zwiększeniu wydajności komponentów, wydłużeniu okresu eksploatacji urządzeń i znacznym skróceniu czasu przestojów.

Shell Lubricant Solutions

Odkryj wysokiej jakości środki smarne i specjalistyczne usługi w zakresie smarowania, które zapewniają zrównoważone korzyści firmom.