Pracownik Shell udzielający konsultacji pracownikowi przemysłowemu w zakładzie

Kompleksowe rozwiązania w zakresie środków smarnych

Wypełniamy niepewność wiedzą, wyjaśniamy to, co niejasne, i przekuwamy trudności w możliwości.

Pracownik Shell udzielający konsultacji pracownikowi przemysłowemu w zakładzie

Shell wypełnia niepewność wiedzą, wyjaśnia to, co niejasne i przekuwa trudności w możliwości.

Kiedy trzeba zrealizować zamówienia, dotrzymać terminów i dbać o dobre imię firmy, nieplanowane przestoje nie wchodzą w grę. Wyeliminowanie wszystkich problemów może okazać się niemożliwe, ale najważniejsze, aby umieć je przewidzieć i podjąć działania zapobiegawcze. W efekcie unikniesz strat produkcyjnych i nieoczekiwanych kosztów.

W Shell pomagamy klientom w podejmowaniu bardziej świadomych i pewnych decyzji.

Jako dostawca kompleksowych rozwiązań oferujemy zestaw usług i narzędzi dla Twojej firmy: od analizy oleju po porady ekspertów udzielane zdalnie oraz w formie bezpośrednich konsultacji.

Niezależnie od tego, czy chodzi o utrzymanie ciągłości działania, szybszą optymalizację programu smarowania, przekwalifikowanie i podniesienie kwalifikacji pracowników, czy też kapitalizację zmian – pomożemy zmaksymalizować zyski, minimalizując jednocześnie negatywne skutki.

Shell Lubricant Solutions to partner i ekspert w Twoim zespole, który wspiera Twoją działalność i pomaga Ci zmierzyć się ze skomplikowanymi procesami, abyś mógł wykorzystać możliwości, jakie stoją przed Twoją firmą.

Więcej o środkach smarnych Shell

Odkryj nasze usługi w zakresie środków smarnych

Odkryj naszą kompletną gamę usług, zyskaj nieograniczony dostęp do specjalistycznej wiedzy i wsparcie – zarówno zdalnie jak i w formie bezpośrednich konsultacji.

Odkryj nasze produkty

Odkryj naszą gamę wysokiej jakości środków smarnych opracowanych przez ekspertów w zakresie technologii z myślą o zwiększeniu wydajności komponentów, wydłużeniu okresu eksploatacji urządzeń i znacznym skróceniu czasu przestojów.

Shell Lubricant Solutions

Odkryj wysokiej jakości środki smarne i specjalistyczne usługi w zakresie smarowania, które zapewniają zrównoważone korzyści firmom.

Informacje i wiedza specjalistyczna

Przekonaj się, jaki wpływ na Twoją działalność i koszty konserwacji mogą mieć środki smarne. Podpowiemy też, co dodatkowo warto rozważyć – jak na przykład współpracę z odpowiednimi partnerami.