Shell Remote Sense to usługa konserwacji predykcyjnej, w której wykorzystuje się technologię zdalnego monitorowania stanu oleju, metody uczenia maszynowego oraz wiedzę ekspertów Shell w dziedzinie środków smarnych, aby dostarczać użytecznych informacji o stanie Twojego oleju.

Informacje są dostarczane w czasie rzeczywistym poprzez stronę internetową Shell Remote Sense i powiadomienia e-mail. Można je również zintegrować z istniejącymi systemami monitorowania i telemetrii poprzez połączenia API.

Shell Remote Sense różni się od tradycyjnej laboratoryjnej analizy oleju, takiej jak Shell LubeAnalyst tym, że stan oleju jest monitorowany w sposób ciągły, co pozwala na wcześniejsze wykrycie potencjalnych problemów i podjęcie działań naprawczych, zanim dojdzie do uszkodzenia sprzętu.

Przemysł 4.0 to nowa rzeczywistość.

Nasi klienci używają Shell Remote Sense, aby rozszerzyć swój ślad cyfrowy w przemysłowym internecie rzeczy (przemysłowy IoT).

*Usługa Remote Sense jest dostępna na wybranych rynkach i w wybranych sektorach. W przypadku jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z przedstawicielem Shell.

Podstawowe funkcje Shell Remote Sense:

  • Monitorowanie stanu oleju w czasie rzeczywistym

    Z Shell Remote Sense zyskujesz dostęp do bieżących informacji o stanie oleju przez całą dobę.

  • Użyteczne informacje i zalecenia

    Dzięki ukierunkowanym informacjom, takim jak pozostały okres eksploatacji oleju i wykrywanie zanieczyszczeń, Shell Remote Sense dostarcza zalecenia szybciej niż laboratoryjne analizy oleju, co pozwala na sprawną reakcję.

Shell Remote Sense może pomóc:

fuel dilution detected

 

Zmniejszyć liczbę nieplanowanych przestojów

Dostarczając użytecznych informacji i zaleceń, możemy pomóc w szybszym reagowaniu na anomalie, jeszcze przed wystąpieniem awarii, skracając czas nieplanowanych przestojów.

critical equipment identified

 

Zoptymalizować konserwację

Monitorując stan oleju, możemy uzyskać obraz stanu twoich urządzeń, co pomoże Ci ustalić, które z nich wymagają najpilniejszej uwagi.

oil change recommendation

Wydłużyć okres eksploatacji sprzętu

Po uzyskaniu obrazu stanu Twojego sprzętu możemy przedstawić zalecenia, które pomogą poprawić ich stan, co oznacza, że każde urządzenie może pracować dłużej.

reachstacker with engine highlighted

 

Poprawić wykorzystanie urządzeń i zwiększyć ich produktywność

Shell Remote Sense pomoże Ci przejść z modelu konserwacji okresowej do konserwacji na podstawie stanu urządzeń, co może poprawić ich wykorzystanie i zwiększyć ich produktywność.

Przekonaj się, jak Shell Remote Sense może pomóc Twojej firmie

Shell Remote Sense dla silników stacjonarnych

Usługa zdalnej analizy oleju w czasie rzeczywistym Shell Remote Sense może być stosowana do wysokoobciążonych silników, które są zasilane różnymi paliwami. Dowiedz się więcej, odwiedzając naszą stronę internetową.

Shell Remote Sense dla silników na gaz składowiskowy

Dowiedz się, jak Shell Remote Sense może pomóc w rozwiązaniu problemów występujących w silnikach wykorzystywanych na składowiskach, takich jak wysokie zanieczyszczenie krzemem.

Shell Remote Sense dla stacji kompresorowych gazociągów

Operatorzy gazociągów gazu ziemnego korzystają z usługi Remote Sense w celu monitorowania stanu środków smarnych w lokalizacjach załogowych i bezzałogowych przez internet.

Więcej o Shell Lubricants

Odkryj nasze usługi w zakresie środków smarnych

Odkryj naszą kompletną gamę usług, zyskaj nieograniczony dostęp do specjalistycznej wiedzy i wsparcie – zarówno zdalnie jak i w formie bezpośrednich konsultacji.

Odkryj nasze produkty

Odkryj naszą gamę wysokiej jakości środków smarnych opracowanych przez ekspertów w zakresie technologii z myślą o zwiększeniu wydajności komponentów, wydłużeniu okresu eksploatacji urządzeń i znacznym skróceniu czasu przestojów.

Spostrzeżenia i wiedza specjalistyczna

Sprawdź nasze spostrzeżenia, aby poznać najnowsze trendy i analizy ekspertów dotyczące kluczowych tematów z branży.