Bez względu na to, czy pracujesz na drogach publicznych czy poza nimi, w sektorze energetycznym czy w produkcji konserwacja prewencyjna może pomóc Ci uzyskać oszczędności i ograniczyć nieplanowane przestoje. Kluczowym elementem jest tu monitorowanie stanu oleju. 

Ciągłe monitorowanie stanu oleju w Twoim sprzęcie zapewnia wczesne ostrzeganie o zbliżających się awariach, co pozwoli Ci je wyeliminować, zanim staną się problemem. Może również pomóc Ci określić odpowiednią częstotliwość wymiany oleju i wydłużyć okres eksploatacji urządzeń.

Więcej niż dane

Nasza usługa monitorowania stanu oleju zapewnia dostęp do ekspertów branżowych Shell, którzy korzystają ze swej wiedzy na temat sprzętu i środków smarnych, aby udzielać porad dotyczących konserwacji prewencyjnej. Pozwól, aby doświadczenie i wiedza fachowa naszych ekspertów technicznych przyczyniły się do wydłużenia czasu pracy Twoich maszyn.

Shell LubeAnalyst to usługa kontroli stanu oleju i sprzętu, która zapewnia:

  • Diagnozę i informacje na podstawie analizy oleju

    w oparciu o ponad 30 lat doświadczenia Shell.

  • Silne wsparcie ze strony ekspertów Shell

    którzy przedstawiają zalecenia dotyczące konserwacji prewencyjnej i dbają o nieprzerwane działanie sprzętu.

  • Prostą w obsłudze platformę cyfrową

    dzięki której z poziomu pulpitu i mobilnej aplikacji będziesz mieć wgląd do informacji o wydajności środków smarnych stosowanych w twoich urządzeniach.

Dzięki naszemu kompleksowemu portfolio usług monitorowania stanu oleju możesz wybrać usługę, która jest najlepiej dostosowana do Twoich potrzeb:

Pakiety do badań Shell LubeAnalyst

Szybka, szczegółowa laboratoryjna analiza oleju obejmująca ponad 100 różnych rodzajów badań, w tym specjalistyczne badania stanu turbiny i sprawdzanie obecności nagaru.

Shell Remote Sense

Ciągłe zdalne monitorowanie stanu oleju z wykorzystaniem technologii czujników i zaawansowanych technik analitycznych dostarcza użytecznych informacji i zaleceń dotyczących najważniejszych maszyn w czasie rzeczywistym.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

Poproś o więcej informacji na temat usługi LubeAnalyst.

Obecni klienci LubeAnalyst

Twoje informacje znajdują się tutaj.

Spostrzeżenia i wiedza specjalistyczna

Sprawdź nasze spostrzeżenia, aby poznać najnowsze trendy i analizy ekspertów dotyczące kluczowych tematów z branży.