Samochód ciężarowy jedzie po drodze

Shell Commercial Road Transport

Dowiedz się, jak nasze dedykowane produkty i usługi mogą pomóc Ci w drodze do rozwoju Twojej firmy transportowej.

W dobie ciągłych zmian, branża transportowa musi być gotowa na wyzwania i możliwości, które przyniesie jutro. Optymalne zarządzanie flotą oraz dostosowanie do potrzeb i wymagań klientów mają kluczowe znaczenie. Poznaj rozwiązania od Shell Commercial Road Transport, które pomogą Twojej firmie zwiększać wydajność i zyski, jednocześnie promując zrównoważony rozwój.

Samochód ciężarowy transportuje towary po górzystej trasie

Kompleksowe wsparcie dla transportu drogowego

Współpraca z Shell to gwarancja bezpieczeństwa, nowoczesne rozwiązania, a także oszczędność czasu. Shell Card pozwala obniżyć koszty oraz zapewnia dostęp do wysokiej jakości usług. Oprócz bezgotówkowego rozliczenia paliwa, oferujemy dodatkowe rozwiązania, które ułatwiają zarządzanie firmą. Niezależnie od wielkości i rodzaju floty, nasi eksperci przygotują ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wsparcie Shell w rozwoju Twojej firmy transportowej

Karta paliwowa Shell

Z ponad 50-letnim doświadczeniem i jedną z największych sieci stacji paliwowych na świecie, dbamy o szczegóły, aby pomóc Twojej flocie działać lepiej.

Europejskie opłaty drogowe

Z nami w szybki i prosty sposób zapłacisz za przejazdy drogami, tunelami i mostami w wielu europejskich krajach. Uiszczanie opłat drogowych przy pomocy jednego urządzenia pokładowego to wygoda zarówno dla firmy, jak i kierowcy. Wypróbuj urządzenie pokładowe EETS od Shell.

Rozwiązania niskoemisyjne

Pomóż swojej flocie zredukować jej ślad węglowy. Bardziej przyjazna środowisku flota pomoże Ci zyskać zaufanie nawet najbardziej wymagających klientów. Korzystaj z rozwiązań takich jak kompensacja emisji CO₂ oraz wybierz nowoczesne paliwo LNG.

Zwrot VAT-u i akcyzy z zagranicy

Shell umożliwia odzyskiwanie zapłaconego za granicą podatku VAT oraz akcyzy w wybranych krajach. Zwrot otrzymasz nie tylko szybciej, ale też przy minimum formalności – wszystkie faktury za paliwo uregulowane przy pomocy Shell Card są automatycznie uwzględniane.

Kontrola nad twoją flotą

Skorzystaj z dedykowanych aplikacji zaprojektowanych, aby umożliwić Ci pełną kontrolę nad flotą. Monitoring pojazdów, planowanie tras, optymalizacja kosztów i bezpieczeństwo to tylko niektóre korzyści z naszych rozwiązań cyfrowych. Przetestuj Shell Fleet Hub, Shell Fleet Assistant i Shell API.

Dostęp do myjni, parkingów i warsztatów

Twoja karta Shell Card to wszystko, czego potrzebujesz, aby korzystać z parkingów, myjni i warsztatów. Zyskaj dostęp do ponad 1800+ usług drogowych w ponad 1290 lokalizacjach w całej Europie.