man driving a car

Karta paliwowa dla flot osobowych i dostawczych - oszczędzaj z Shell

Zobacz jak Shell Card pomoże Ci zarządzać Twoją flotą dostawczą lub osobową. Oferujemy Ci usługi, dzięki którym Twoja praca będzie łatwiejsza, a Ty będziesz miał więcej czasu na swoje obowiązki

Zostań klientem Shell Card

Oferta Shell Card skierowana do klientów biznesowych to znacznie więcej niż karta flotowa

Chcemy ułatwić Ci prowadzenie własnej firmy, oferując szereg wygodnych rozwiązań skrojonych na miarę Twoich potrzeb.

Zależy Ci na szerokiej sieci tankowania i ładowania pojazdów? A może na prostym zarządzaniu kartami online i zbiorczej fakturze? Bezpieczne transakcje i nowoczesne rozwiązania informatyczne to również nasza specjalność.

Bogata oferta dla flot tradycyjnych i elektrycznych to nie wszystko. Decydując się na Shell Card, zapewniasz sobie regularne wsparcie naszych opiekunów handlowych.

Jeszcze się zastanawiasz? Skontaktuj się z naszym doradcą, a otrzymasz indywidualną i dopasowaną do Ciebie ofertę Shell Card.

Skontaktuj się z naszym doradcą

Poznaj korzyści karty paliwowej Shell Card

 • Bezkonkurencyjny zasięg

  Bezkonkurencyjny zasięg

  Karta Shell Card akceptowana jest na ponad 900 stacjach paliwowych w Polsce (w tym na stacjach LOTOS) oraz na ponad 22 tys. stacji Shell w Europie i blisko 16 tys. stacji partnerskich.

 • convenient reporting

  Wygodne raportowanie

  Wszystkie transakcje dokonane kartami Shell Card pogrupowane i widoczne w jednym miejscu. Jedna, zbiorcza faktura za paliwo. Poznaj Shell Fleet Hub – aplikację do zarządzania kartami paliwowymi Twojej firmy.

 • fuel pump icon

  Zyskaj niedostępne dla innych rabaty na paliwa najwyższej jakości

  Shell Fuel Save oraz Shell V-Power. Z kartą Shell Card posiadasz atrakcyjne rabaty na paliwa, niedostępne dla innych firm. Naszą kartą paliwową zapłacisz zarówno na stacjach Shell, jak i Lotos.

 • clubsmart

  Program lojalnościowy ClubSmart

  Zbieraj punkty, dzięki którym możesz otrzymać dodatkowe zniżki na paliwo oraz nasze usługi, bądź wymieniać je na wybrane przez Ciebie nagrody. Dzięki karcie w aplikacji Shell ClubSmart wszystkie korzyści masz zawsze pod ręką.

 • lock icon

  Bezpieczeństwo Twoich pieniędzy

  Oferujemy możliwość ustawienia limitów płatniczych, ograniczenia kategorii zakupowych oraz zdalnego dezaktywowania karty. Otrzymuj alerty, jeśli karta zostanie użyta w nieodpowiedni sposób. Przeczytaj o naszych zabezpieczeniach w Shell Card.

 • Kompensacja emisji CO2

  Kompensacja emisji CO₂

  Dzięki kompensacji CO2 i Twojemu proekologicznemu nastawieniu stajesz się bardziej atrakcyjnym partnerem biznesowym. My obliczamy emisję CO2 na podstawie zużytego przez Twoją flotę paliwa a następnie wyliczamy kwotę kompensacji – to bardzo proste rozwiązanie!

POZNAJ RÓWNIEŻ OFERTĘ

Dla flot elektrycznych

Shell Card EV to kompleksowe rozwiązania dla flot tradycyjnych, elektrycznych i hybrydowych typu plug-in. Zapewnia wygodny dostęp do ponad 2300 punktów ładowania w Polsce i ponad 300 000 w Europie.

Dla flot do 10 pojazdów

Jeśli jesteś osobą samozatrudnioną lub prowadzisz mikrofirmę i zarządzasz flotą do 10 pojazdów, aplikacja Shell Fleet App jest dla Ciebie. To prosta rejestracja i szybkie rozpoczęcie korzystania z kart flotowych z limitem kredytowym.

shell card

Shell fuel card

Zamów swoją kartę Shell Card już dziś!

Shell jest pionierem w zakresie mobilności i pomaga sprostać wyzwaniom związanym z codziennym zarządzaniem flotą. Niezależnie od usług, które potrzebujesz, nasze cele są takie same. Chcemy zapewnić firmom wygodę, kontrolę, bezpieczeństwo oraz oszczędności w zakresie zarządzania Waszą flotą pojazdów osobowych.

  

man working

Jak otrzymać kartę Shell Card

 • Krok 1

  Wypełnij formularz po prawej stronie

 • Krok 2

  Przedstawiciel Shell skontaktuje się z Tobą, by lepiej poznać potrzeby Twojej firmy

 • Krok 3

  Otrzymasz dopasowaną i niezobowiązującą ofertę Shell Card skrojoną na miarę Twoich potrzeb

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Opłaty drogowe dla pojazdów do 3,5 t

Podatki drogowe oraz różnego rodzaju opłaty za korzystanie z dróg obowiązują floty samochodów lekkich i dostawczych na terenie niemal wszystkich państw europejskich. Uiszczanie ich może odbywać się na rozmaitych zasadach. Dzięki Shell Card wszystkie należne opłaty i podatki drogowe w Polsce i w krajach europejskich możesz uregulować znacznie wygodniej niż dotychczas, również z odroczoną płatnością!

Automatyczny pobór opłat z Shell Card

Płać automatycznie za przejazd autostradą, mycie pojazdu i parkingi za pomocą Autopay. Dzięki integracji z Shell Card wszystkie opłaty będą widoczne w jednej zbiorczej fakturze.

Elektromobilność z kartą flotową Shell Card EV

Dzięki nowej hybrydowej karcie Shell Card możesz zarówno tankować pojazdy tradycyjne, jak i ładować pojazdy elektryczne.

Shell Fleet Hub - kompleksowe zarządzanie kartami

Dzięki Shell Fleet Hub zarządzanie flotą i kartami paliwowymi jest bardziej efektywne.

Shell API – potęga integracji

Zarządzanie flotą to coraz bardziej złożone zadanie, a sposób, w jaki firma radzi sobie ze swoimi danymi ma bezpośredni wpływ na koszty i wydajność na nadchodzące lata.

Shell SmartPay dla klientów biznesowych

Dzięki nowej usłudze Shell dla klientów biznesowych kierowcy mogą zaoszczędzić cenny czas podczas tankowania, wygodnie obsługując transakcję z samochodu za pomocą urządzenia mobilnego.