eets z shell

Jeszcze nigdy pobór opłat drogowych we Włoszech nie był tak prosty

Prowadzenie międzynarodowych przewozów to niełatwa praca. Dlatego już teraz dokonuj płatności za opłaty drogowe we Włoszech przy pomocą jednego urządzenia pokładowego EETS4U. Tym samym jest to kolejne państwo, które dołączyło do Europejskiej Usługi Opłaty Elektronicznej.

Korzyści oferty Shell

 • location

  Zasięg

  Jedno urządzenie do uiszczania opłat drogowych i tuneli w 9 państwach: Austria, Belgia, Bułgaria, Francja, Niemcy, Portugalia, Hiszpania, Węgry i Włochy.

 • coins

  Oszczędność pieniędzy

  Dołącz do Nas, by uzyskać automatyczne zwroty podatków oraz rabaty, a także, aby zmniejszyć ryzyko kar wynikających z braku uiszczania opłat drogowych.

 • Łatwa instalacja

  Łatwa instalacja

  Instalacja urządzenia OBU jest szybka i prosta, a rejestracja odbywa się przy wsparciu naszych ekspertów ds. opłat drogowych.

 • Monitorowanie pojazdu

  Monitorowanie pojazdu

  Monitoruj swoje ciężarówki w czasie rzeczywistym, optymalizuj trasy i koszty związane z opłatami drogowymi i paliwa.

 • refresh-icon

  Bądź na bieżąco

  Wraz z dodaniem nowych krajów do urządzenia EETS4U zostaną one automatycznie aktualizowane.

 • card

  Zintegrowanie z kartą Shell Card

  Już od dziś, zarządzaj wszystkimi wydatkami paliwowymi oraz poza paliwowymi takimi jak: opłaty za parkowanie, promy i myjnie dla pojazdów ciężarowych z pomocą jednego dostawcy poprzez kartę Shell Card.

Skorzystaj Z SHELL EETS4U We Włoszech

Opłaty drogowe skrojone na miarę dla każdej firmy

EETS
jedno rozwiaazanie eets

Zaspokój wszystkie potrzeby związane z opłatami drogowymi za pomocą jednej prostej usługi

Oferujemy Tobie najwyższy komfort – jedna prosta rejestracja urządzenia pokładowego (OBU) i jedno zestawienie faktur na wszystkie opłaty drogowe. Pozwala to na zarządzanie transakcjami paliwowymi oraz poza paliwowymi za pośrednictwem konta Shell Card.


rozwiaazanie dla firmy transportowej

Przejmij kontrolę dzięki monitorowaniu pojazdów w czasie rzeczywistym - rozwiązanie stworzone dla Twojej firmy

Niezależnie od wielkości Twojej floty nasi eksperci ds. opłat drogowych pomogą Ci błyskawicznie wdrożyć urządzenia pokładowe, których liczba może być swobodnie dostosowywana w przyszłości. A funkcja związana z monitorowaniem pojazdów w czasie rzeczywistym pozwoli zoptymalizować trasy i koszty związane z opłatami drogowymi i paliwa. Nie czekaj skontaktuj się z Nami.


wspolpraca z shell

W kierunku optymalnego rozwiązania

Uniwersalne rozwiązanie nie zostało jeszcze osiągnięte przez nikogo na rynku. Jednakże urządzenie Shell od dawna pomaga tysiącom flot przemierzać europejskie kraje w wygodny sposób. Większość indywidualnych urządzeń pokładowych zastąpiliśmy uniwersalnym OBU, co daje duży komfort pracy kierowcom oraz menedżerom flot.


  

Dowiedz się więcej o europejskich opłatach drogowych z Shell

Opłaty drogowe i podatki

Dzięki Shell Card wszystkie należne opłaty i podatki drogowe możesz uregulować znacznie wygodniej niż dotychczas, i to z odroczoną płatnością!

 

EETS – EUROPEJSKIE OPŁATY DROGOWE Z SHELL

Prowadzenie międzynarodowych przewozów to niełatwa praca. Rozwiązanie EETS od Shell ma na celu pomóc Twoje firmie.