Tir I Ciężarówka na autostradzie w Austrii.

Od czego zależy wysokość opłat?

Stawka opłaty zależna jest od liczby osi pojazdu, klasy emisji spalin oraz pory dnia. W przypadku aut o masie do 3,5 t opłatę uiszcza się poprzez zakup winiety, natomiast w pojazdach o DMC powyżej 3,5 t i w autobusach, należy zamontować jedno z certyfikowanych urządzeń. Aktualne taryfy dostępne są na stronie operatora: HYPERLINK

Jakie są dostępne metody płatności?

Naciśnij na zaznaczone obszary aby dowiedzieć się więcej
Jakie są dostępne metody płatności?
Szczegóły 1

Urządzenie EETS od Shell

Polecane przez nas rozwiązanie zapewniające

najszerszy zasięg w Europie, oszczędność czasu i pieniędzy Jest dostosowane do Twoich potrzeb i łatwe w użytkowaniu.

Szczegóły 2

Urządzenia Go-box

Skorzystanie z tej opcji wymaga uiszczenia opłaty w wysokości 5 EUR za wydanie boxa. Konieczne jest uwierzytelnienie parametrów pojazdu poprzez przedłożenie operatorowi dokumentów potwierdzających wprowadzone parametry.

Szczegóły 3

Usługa Toll2Go

Usługa polega na aktywacji urządzenia Toll Collect do płatności w Austrii. Opcja ta dostępna jest dla pojazdów o DMC powyżej 7,5 t. Rozwiązanie to wymaga uiszczenia opłaty – 5 EUR oraz uwierzytelnienia parametrów.

Naciśnij na zaznaczone obszary aby dowiedzieć się więcej

Jak odzyskać podatek VAT?

Do austriackich opłat drogowych doliczany jest podatek VAT, co może być kosztowne dla przedsiębiorców i operatorów floty. Shell oferuje klientommożliwość odzyskania podatku VAT. Korzystanie z naszej oferty może być korzystniejsze finansowo, a jednocześnie nie ma wpływu na jakość usług czy wygodę korzystania z systemu opłat drogowych.

ZAMÓW KONTAKT Z EKSPERTEM

  

  

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TAKŻE

EETS – EUROPEJSKIE OPŁATY DROGOWE Z SHELL

Prowadzenie międzynarodowych przewozów to niełatwa praca. Rozwiązanie EETS od Shell ma na celu pomóc Twoje firmie.

Opłaty drogowe i podatki

Dzięki Shell Card wszystkie należne opłaty i podatki drogowe możesz uregulować znacznie wygodniej niż dotychczas, i to z odroczoną płatnością!