Ciężarówka z Shell Card poruszająca się po górskiej trasie

Kompleksowe wsparcie dla transportu drogowego

Współpraca z Shell to gwarancja bezpieczeństwa, nowoczesne rozwiązania, a także oszczędność czasu. Shell Card pozwala obniżyć koszty oraz zapewnia dostęp do wysokiej jakości usług. Oprócz bezgotówkowego rozliczenia paliwa, oferujemy dodatkowe rozwiązania, które ułatwiają zarządzanie firmą. Niezależnie od wielkości i rodzaju floty, nasi eksperci przygotują ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie zwiększać wydajność i zyski, jednocześnie promując zrównoważony rozwój.

Wsparcie Shell w rozwoju Twojej firmy transportowej

Karta paliwowa Shell

Z ponad 50-letnim doświadczeniem i jedną z największych sieci stacji paliwowych na świecie, dbamy o szczegóły, aby pomóc Twojej flocie działać lepiej.

Europejskie opłaty drogowe

Z nami w szybki i prosty sposób zapłacisz za przejazdy drogami, tunelami i mostami w wielu europejskich krajach. Uiszczanie opłat drogowych przy pomocy jednego urządzenia pokładowego to wygoda zarówno dla firmy, jak i kierowcy. Wypróbuj urządzenie pokładowe EETS od Shell.

Paliwo Shell LNG

Wybierz nowoczesne paliwo LNG, które jest alternatywą dla oleju napędowego i przyczynia się do zmniejszania zanieczyszczenia środowiska. Pomóż swojej flocie zredukować jej ślad węglowy i zyskaj zaufanie nawet najbardziej wymagających pod względem ekologii klientów.

Shell API

Zintegruj swoje dane z danymi systemowymi od Shell dzięki inteligentnemu oprogramowaniu Shell API. Bezpośredni przepływ danych pomiędzy systemami znacząco usprawni współpracę i pozwoli na optymalizację procesów oraz kosztów Twojej floty.

Zwrot VAT-u i akcyzy z zagranicy

Shell umożliwia odzyskiwanie zapłaconego za granicą podatku VAT oraz akcyzy w wybranych krajach. Zwrot otrzymasz nie tylko szybciej, ale też przy minimum formalności – wszystkie faktury za paliwo uregulowane przy pomocy Shell Card są automatycznie uwzględniane.

Dostęp do myjni, parkingów i warsztatów

Twoja karta Shell Card to wszystko, czego potrzebujesz, aby korzystać z parkingów, myjni i warsztatów. Zyskaj dostęp do ponad 1800+ usług drogowych w ponad 1290 lokalizacjach w całej Europie.