Parkingi, myjnie i czyszczenie cystern dla samochodów ciężarowych

Zarządzanie flotą to coś więcej niż dojazd i dostarczenie ładunku z punktu A do B.

Wygląd Twoich pojazdów oraz bezpieczeństwo kierowców podczas postoju to ważne zagadnienia dla zarządzających flotą. Shell oferuje szereg usług, które mogą w tym pomóc.

Sieć parkingów dla samochodów ciężarowych

Nasza duża sieć niezawodnych i bezpiecznych parkingów ułatwi życie Twoim kierowcom, jednocześnie dając Ci pewność, że Twój ładunek jest w pełni bezpieczny, a Twoja firma przestrzega przepisów bezpieczeństwa drogowego.


Myjnie dla samochodów ciężarowych

Czyste pojazdy są wizytówką Twojej firmy, a ich regularne mycie może pomóc obniżyć koszty utrzymania. Współpracując z rozbudowaną siecią podmiotów możemy pomóc Ci łatwo zintegrować postoje na mycie samochodów ciężarowych z trasami Twoich kierowców.


Mycie cystern

W celu zapewnienia zgodności z normami bezpieczeństwa i higieny pracy, niezbędne jest regularne, dokładne czyszczenie cystern zarówno w środku jak i na zewnątrz. Pracownicy naszych partnerów są przeszkoleni w zakresie czyszczenia Państwa pojazdów zgodnie z rygorystycznymi normami.


mapa

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na Twoje pytanie, skontaktuj się z działem Pomocy poprzez formularz powyżej.

  

Więcej w punkcie

Wybierz swoją kartę paliwową Shell Card

Niezależnie od tego jaką flotę samochodów posiadasz, wybierz kartę paliwową Shell Card, aby wykorzystać atuty sieci, jakości i doświadczenia firmy Shell.

EETS - Europejskie Opłaty Drogowe z Shell

Prowadzenie międzynarodowych przewozów to niełatwa praca. Rozwiązanie EETS od Shell ma na celu pomóc Twoje firmie.