Korzyści oferty Shell

 • range map

  Najszerszy zasięg

  Bezproblemowo płać za przejazdy drogami, tunelami i mostami w 25 krajach - a w wielu z nich dokonuj opłaty za pomocą jednego urządzenia pokładowego OBU.

 • coins

  Oszczędność czasu i pieniędzy

  Uprość swoją administrację przy pomocy zbiorczej faktury dla wszystkich opłat drogowych. Dołącz do Nas, i uzyskaj automatyczne zwroty podatków, rabaty i zmniejszaj ryzyko kar wynikających z braku uiszczania opłat drogowych.

 • Dopasowanie do Twoich potrzeb

  Dopasowane do Twoich potrzeb

  Nasz zespół ekspertów ds. opłat drogowych pomoże Twojej firmie dopasować najbardziej korzystne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

 • Łatwa instalacja

  Łatwa instalacja

  Instalacja urządzenia OBU jest szybka i prosta, a rejestracja odbywa się przy wsparciu naszych ekspertów ds. opłat drogowych.

 • contact

  Zintegrowane z kartą Shell Card

  Już od dziś, zarządzaj wszystkimi wydatkami paliwowymi oraz poza paliwowymi takimi jak: opłaty za parkowanie, promy i myjnie dla pojazdów ciężarowych z pomocą jednego dostawcy poprzez kartę Shell Card.

 • clock

  Łatwość w użyciu

  Intuicyjna technologia oraz bezpłatne i bezprzewodowe aktualizacje zapewniają wygodę w użytkowaniu Tobie oraz Twojemu kierowcy.

 • location

  Monitorowanie pojazdów w czasie rzeczywistym

  Monitoruj pojazdy w czasie rzeczywistym, optymalizuj trasy i koszty związane z opłatami drogowymi i paliwa.

 • Bądź na bieżąco

  Bądź na bieżąco

  Poinformujemy Cię o nowych przepisach odnośnie opłat drogowych, zapewnimy całodobowy monitoring Twojej floty oraz kalkulator opłat drogowych Shell.

Dodatkowe Informacje

Europejskie opłaty drogowe EETS z Shell

Prowadzenie międzynarodowych przewozów to niełatwa praca. Rozwiązanie EETS od Shell ma na celu pomóc Twoje firmie.

Włochy dołączyły do sieci EETS

Urządzenie SHELL EETS4U to przemyślane rozwiązanie w zakresie elektronicznego poboru opłat drogowych dla rynku włoskim, które ma na celu zniesienie barier i utrudnień w obsłudze opłat drogowych.Icons list.