• Szybki zwrot VAT z 30 krajów Europy

  Z kartą paliwową euroShell bezproblemowo odzyskasz zwrot podatku VAT i akcyzy za paliwo zakupione w 30 krajach Europy. Wszystkie procedury skracamy do minimum!

 • Sieć ponad 22 tysięcy stacji paliw

  Odroczona płatność za paliwo, wszystkie opłaty drogowe (tunele, mosty, promy, ROLA) uiszczane jedną kartą paliwową oraz polskojęzyczna pomoc drogowa 24/7 w całej Europie.

 • Wygodne płatności w trasie

  Karty paliwowe euroShell są akceptowane na prawie 900 stacjach w całej Polsce, w tym także na stacjach Lotos.

*Wyliczenia na podstawie oferowanych rabatów dla użytkowników urządzeń pokładowych oraz obowiązujących stawek VAT i akcyzy. Wyniki kalkulacji mogą się różnić ze względu na rodzaj posiadanego pojazdu, jego stan, rodzaj przewożonego towaru lub warunków drogowych czy pogodowych.

Przyjmuję do wiadomości, że:

 • administratorem danych osobowych wskazanych w niniejszym wniosku jest Shell Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7A, 02-366 Warszawa). Dane osobowe zbierane są w celu zawarcia i realizacji umowy o wydanie i używanie kart euroShell.
 • przysługuje mi prawo dostępu do treści danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania,
 • podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej bez ich podania zawarcie umowy o wydanie i używanie kart euroShell nie jest możliwe.

*co oznacza zgodę na używanie przez Shell Polska sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego produktów i usług Shell Polska sp. z o.o.

Poznaj zadowolonych użytkownikow euroShell

Iwona Blecharczyk and Lukasz Raczek

Iwona Blecharczyk

Zawodowy kierowca, przewozi jedne z najdłuższych ładunków w Europie.

W sieci znana jako Trucking Girl.

Łukasz Raczek

Kierownik w dziale spedycji i transportu jednej z polskich firm. Nadzoruje flotę 60 zestawów.