Kierowcy z aplikacją

Karty paliwowe dla małych firm

Mniej administracji, więcej kontroli

Jesteś właścicielem niewielkiej floty? Chcesz obniżyć koszty paliwa i usprawnić proces zarządzania? Skorzystaj z aplikacji Shell Fleet App – managera floty, który zmieści się w Twojej kieszeni.

Pobierz z App Store

Pobierz z Google Play

Aplikacja Shell Fleet App

Pobierz aplikację Shell Fleet App i zacznij korzystać z kart flotowych z indywidualnym limitem kredytowym. Dzięki nim uzyskasz dostęp do blisko 1300 stacji w Polsce (stacji Shell i partnerskich: Lotos/MOL, MOYA). Każdy z Twoich kierowców otrzyma kartę Shell z indywidualnie dostosowanym limitem kredytowym. Aplikacja Shell Fleet App pomoże Ci w łatwym zarządzaniu flotą i zapewni bieżący podgląd kosztów paliwa, a także dostęp do cyfrowych faktur. Wystarczy kilka minut, by korzystać z całego wachlarza udogodnień oferowanych przez Shell.

Korzyści

Dzięki nam Twój biznes działa tak, jak powinien: sprawnie, prosto i bez kłopotów.

 • Oszczędzaj pieniądze

  Oszczędzaj pieniądze

  Wyciśnij więcej z każdej kropli dzięki paliwom Shell FuelSave Diesel i Shell FuelSave 95. Z myślą o codziennym użytkowaniu, Shell oferuje wysoką jakość paliw dbając tym samym o silnik Twojego pojazdu.

 • Oszczędzaj czas

  Oszczędzaj czas

  Nie pozwól, by walka z formalnościami i stosem papierowych dokumentów stanęła na drodze Twojej wizji. Przechowuj wszystkie cyfrowe faktury w jednym miejscu – gotowe do pobrania w każdym momencie.

 • Postaw na wygodę

  Postaw na wygodę

  Zarządzaj kosztami paliwa dla wszystkich pojazdów swojej floty przy pomocy jednej aplikacji. Korzystaj z limitu kredytowego na paliwo i popraw przepływ gotówki.

 • Przejmij kontrolę

  Przejmij kontrolę

  Nie musisz powiększać załogi – kieruj swoją mikroflotą z poziomu aplikacji w telefonie. Zarządzaj pracą kierowców za pomocą narzędzi, które zawsze będą w zasięgu Twojej ręki.

Pobierz i zainstaluj Shell Fleet App

Bez wysiłku. Sprawnie. Po prostu mobilnie!

Korzystaj z limitu kredytowego i wygodnie płać za paliwo, myjnie, płyny i oleje dostępne na stacjach Shell i Lotos. Korzystając z aplikacji, będziesz mógł również cieszyć się atrakcyjnymi zniżkami. Nie musisz długo czekać, Twoje konto zostanie skonfigurowane jeszcze tego samego dnia!

Pobierz z App Store

Pobierz z Google Play

 

Prowadzenie firmy

Shell Fleet App pozwala skupić sie na tym, co istotne.

Czym jest dla CIebie prowadzenie biznesu? Wyznaczaniem kierunków, mierzeniem wysoko, czy walką z formalnościami?

Dzięki aplikacji Shell Fleet App możesz snuć wielkie plany. My sprawimy, że zarządzanie flotą do 10 pojazdów stanie się intuicyjne, skuteczne i efektywne ekonomicznie. W Twojej firmie będziesz mógł wreszcie skupić się na tym, co istotne.

Już dziś pobierz naszą aplikację. Tego samego dnia przeprowadzimy konfigurację Twojego konta, a Ty uzyskasz limit kredytowy na paliwo dla maksymalnie 10 pojazdów.

Oszczędności na paliwie

Oszczędności na paliwie

Dzięki aplikacji Shell Fleet App możesz zaoszczędzić na wydatkach na paliwo. Ty i Twoi kierowcy możecie także skorzystać z szeregu innych udogodnień:

 • limitu kredytowego na paliwo na prawie 1300 stacjach w całych kraju,
 • najwyższej jakości produktów paliwowych i smarnych,
 • skonsolidowanej faktury oraz wygodnej administracji wydatkami i limitami.

Zarządzaj flotą za pomocą aplikacji

Aplikacja Shell Fleet App pozwala obniżyć koszty i kierować niewielką flotą pojazdów za pomocą takich funkcji jak faktury cyfrowe czy elastyczne narzędzia do zarządzania kartami. Shell Fleet App oferuje karty paliwowe zarówno dla mikrofirm, jak i firm jednoosobowych (samozatrudnionych). Jedynym warunkiem jest posiadanie maksymalnie 10 pojazdów. Pobierz aplikację już dziś!

Naciśnij na zaznaczone obszary aby dowiedzieć się więcej
Funkcje Shell Fleet App
Szczegóły 1

Kontrola i elastyczne zarządzanie

To do Ciebie należy ostateczna decyzja o tym, w jaki sposób Twoi kierowcy będą korzystać z kart paliwowych. To Ty decydujesz o wysokości środków przyznawanych pracownikom. W każdej chwili możesz wprowadzić zmiany i ustalić dowolny limit wydatków. Doszło do kradzieży lub utraty karty? Zauważyłeś podejrzaną transakcję? Natychmiast zablokuj kartę w aplikacji i odblokuj ją, kiedy się odnajdzie. Jeżeli nie pamiętasz swojego numeru PIN, możesz w prosty i szybki sposób poprosić o jego przypomnienie.

Szczegóły 2

Śledzenie wydatków

Trzymaj rękę na pulsie i kontroluj wydatki swojej mikrofloty za pomocą funkcji ustawiania limitów czy śledzenia transakcji kierowców w aplikacji Shell Fleet App. Dzięki niej możesz w czasie rzeczywistym sprawdzić kwotę i miejsce każdej transakcji.

Szczegóły 3

Stacje Shell to więcej niż paliwa

Nie tylko Twoje pojazdy potrzebują paliwa – potrzebują go również Twoi kierowcy. Na naszych stacjach mogą skorzystać nie tylko z szerokiej oferty przekąsek i napojów, ale również z sieci Wi-Fi, toalet i miejsc do odpoczynku

Szczegóły 4

Lokalizator stacji

W całym kraju czeka na Ciebie szeroka sieć prawie 450 stacji Shell. Czasem trzeba szybko znaleźć tę najbliższą. To zadanie ułatwi Ci lokalizator stacji, zawsze pod ręką w aplikacji Shell Fleet App.

Szczegóły 5

Faktury cyfrowe

Nie trać ani minuty więcej na ręczne sortowanie faktur. Nasze cyfrowe faktury VATdostępne w aplikacji znacznie usprawnią Twoją administrację i pomogą Ci zaoszczędzić Twój cenny czas.

Naciśnij na zaznaczone obszary aby dowiedzieć się więcej

Funkcje dostępne w Shell Fleet App

Lokalizator stacji

Lokalizator stacji

Najbliższa stacja na wyciągnięcie ręki

Dzięki rozległej sieci prawie 450 stacji Shell w całym kraju, możesz szybko dotrzeć do tej najbliżej Ciebie. Znajdziesz ją, dzięki lokalizatorowi stacji w aplikacji Shell Fleet App.

Śledzenie wydatków

Śledzenie wydatków

Podgląd Twoich wydatków w dowolnym miejscu i czasie

Kontroluj koszty paliwa dzięki podglądowi transakcji Twoich kierowców w Shell Fleet App. Aplikacja zapewnia weryfikację wydatków Twojej floty w czasie rzeczywistym.

Faktury cyfrowe

Faktury cyfrowe

Łatwe fakturowanie

Nie marnuj kolejnej minuty na ręczne sortowanie paragonów. Nasze skonsolidowane i zawsze gotowe do pobrania faktury VAT sprawią, że raportowanie i księgowość staną się bezproblemowe.

Elastyczne zarządzanie kartami

Elastyczne zarządzanie kartami flotowymi

Pełna kontrola nad wydatkami kierowcy

Masz całkowity wpływ na to, w jaki sposób karty paliwowe są używane przez Twoich pracowników. W dowolnym momencie możesz zmienić limity dla każdego z kierowców osobno, określając maksymalną do wydanie kwotę. Twoja karta paliwowa została zgubiona lub skradziona? Zauważyłeś podejrzaną transakcję? Natychmiast zablokuj kartę w aplikacji i odblokuj ją, gdy się odnajdzie. Zapomniałeś kodu PIN? Poproś o jego przypomnienie.

Płatności automatyczne

Płatności automatyczne

Rachunki, które płacą się same

Twoje płatności praktycznie same o siebie zadbają. Wystarczy wprowadzić preferowane informacje o karcie kredytowej, a wszystkie wydatki na paliwo z poprzedniego miesiąca zostaną automatycznie potrącone ostatniego dnia każdego miesiąca.

Udogodnienia na stacjach

Udogodnienia na stacjach

Kawa, przekąski i inne produkty w zasięgu Twojej ręki!

Kierowcy potrzebują energii tak samo, jak pojazdy. Oferta Shell Café zapewnia dostęp nie tylko do aromatycznej kawy, ale również do przekąsek, napojów i innych produktów znajdujących się na stacjach Shell. Wszystko do kupienia za pomocą karty aplikacji Shell Fleet App*. Dodatkowo kierowcy zyskują dostęp do pozostałych udogodnień, takich jak komfortowe miejsca do odpoczynku, wi-fi i toalety.

*z wyjątkiem alkoholu

Pobierz i zainstaluj Shell Fleet App

Nie czekaj! Już teraz zacznij korzystać z aplikacji Shell Fleet App.

Załóż konto, zamów karty Shell i ciesz się atrakcyjnymi rabatami na paliwo.

Pobierz z App Store

Pobierz z Google Play

 

Rejestracja

Czego potrzebujesz, by zarejestrować się w Shell Fleet App?

 • Być właścicielem firmy, która została zarejestrowana na polskim rynku minimum 12 miesięcy temu.
 • Posiadać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy).
 • Mieć kartę kredytową lub debetową (rozliczenia odbywają się na koniec każdego miesiąca).

Ważne! Tylko właściciele lub osoby uprawnione do reprezentowania Twojej firmy mogą zarejestrować ją w aplikacji Shell Fleet App.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA