Car Fuel

Karty flotowe do samochodów elektrycznych

Dzięki nowej hybrydowej karcie Shell Card możesz zarówno tankować pojazdy tradycyjne, jak i ładować pojazdy elektryczne. Elektromobilność flot z Shell to oszczędności na paliwie, pomoc w administracji i dostęp do największej liczby punktów ładowania.

Zapytaj się o Shell Card

Elektromobilność z kartą Shell Card to idealne rozwiązanie dla:

 • Firm z flotą aut hybrydowych typu plug-in

 • Firm z flotą aut elektrycznych

 • Firm z flotą aut tradycyjnych, elektrycznych i hybrydowych typu plug-in

Korzyści oferty Shell

 • Największa liczba punktów ładowania w Polsce

  Jedna z największych sieci ładowania

  Dostęp do ponad 4500 punktów ładowania w Polsce ** (Ionity, Greenway, Elocity, Power Dot, EV+, Noxo Energy, Budimex Mobility, Last Mile Solutions, Qwello, Pure City, APCOA Charging, Interparking, Columbus Energy, Horyzont EV) * oraz ponad 600 000 punktów ładowania w Europie, w tym do superszybkich ładowarek o mocy do 350 kW.

  * aktualna lista dostępnych stacji ładowania widoczna jest w aplikacji Shell Recharge.

  **stan na 1.12.2023 r.

 • Jedna karta, jeden dostawca

  Jedna karta, jeden dostawca

  Kartą Shell Card uregulujesz płatność nie tylko za tankowanie czy ładowanie samochodu, ale również za usługi, takie jak myjnia czy opłaty drogowe, a także za produkty dostępne na stacjach Shell.

 • Intuicyjna aplikacja Shell Recharge

  Intuicyjna aplikacja Shell Recharge

  Aplikacja pozwala znaleźć najbliższy punkt ładowania, sprawdzić cenę, a także zapewnia możliwość zdalnego uruchamiania i zatrzymywania sesji ładowania.

 • Prosta administracja

  Prosta administracja

  Wszystkie transakcje za ładowania są widoczne na skonsolidowanej fakturze Shell wraz z pozostałymi kosztami, co pozwala zaoszczędzić czas na zbędnej administracji. Faktury można pobrać na dedykowanej platformie.

   

 • Ochrona przed nadużyciami

  Ochrona przed nadużyciami

  Pełna kontrola nad Twoimi kartami dzięki intuicyjnej platformie do zarządzania – Shell Fleet Hub, która zapewnia pełną widoczność i podgląd transakcji oraz faktur.

 • Łatwość w użyciu

  Łatwość w użyciu

  Za każde ładowanie samochodu możesz zapłacić kartą Shell Card na publicznej sieci ładowania. Dla nas bez znaczenia jest, jaki model samochodu posiadasz.

Map Shell

Ładowanie samochodów elektrycznych

Sieć akceptacji karty Shell Card

Karta flotowa Shell Card jest akceptowana na ponad 600 000 punktów ładowania w Europie, w tym na ponad 4500 w Polsce**. Z kartą Shell w Polsce możesz ładować pojazdy elektryczne m.in. na sieciach Ionity, Greenway, Elocity, Power Dot, EV+, Noxo Energy, Budimex Mobility, Last Mile Solutions, Qwello, Pure City, APCOA Charging, Interparking, Columbus Energy, Horyzont EV *.

* aktualna lista dostępnych stacji ładowania widoczna jest w aplikacji Shell Recharge.

**stan na 1.12.2023 r.

* aktualna lista dostępnych stacji ładowania widoczna jest w aplikacji Shell Recharge.
**stan na 01.10.2023 r.

Nagroda Fleet Derby 2023

Shell Fleet Solutions został nagrodzony za kartę flotową Shell Card oraz hybrydową kartę Shell Card EV. Pierwsze rozwiązanie okazało się najlepsze w kategorii „karta paliwowa międzynarodowa”, a drugie w kategorii „Charge Service Solutions – programy i karty do ładowania”.

Dowiedź się więcej

Nagrody I wyróżnienia

Lider elektromobilności 2021

Shell Polska otrzymało wyróżnienie i tytuł „Lidera Elektromobilności” w 4 edycji rankingu PSPA & PwC za aktywne działania w zakresie wspierania rozwoju elektromobilności na polskim rynku.

Fleet Derby 2022

Karta hybrydowa Shell Card EV zdobyła prestiżową nagrodę w kolejnej edycji plebiscytu Fleet Derby 2022 w kategorii „Ładowarki i sieci ładowania”.

Zapytaj o Shell Card

Chcemy poznać Cię lepiej! Opowiedz nam o swoim biznesie, a przedstawiciel Shell skontaktuje się z Tobą, by przedstawić ofertę skrojona na miarę Twoich potrzeb.

Jak wygląda tankowanie pojazdów elektrycznych?

Naciśnij na zaznaczone obszary aby dowiedzieć się więcej
Refuel
Szczegóły 1

Bezpieczne i wygodne ładowanie

Nowoczesne i szybkie ładowarki dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz. Dostęp do ogólnokrajowej, publicznej sieci ładowania ułatwia przemieszczanie się samochodem elektrycznym i zapewnia komfort jazdy.

Szczegóły 2

Pobierz aplikację Shell Recharge na swój telefon

Dodaj kartę flotową Shell Card EV do aplikacji w menu Konto/Karty do ładowania/Aktywuj kartę.

Wyszukaj najbliższe punkty ładowania, sprawdź dostępność ładowarki oraz jej moc. Dzięki aplikacji możesz także uruchomić i zatrzymać proces ładowania, a informacje o sieci będziesz mieć zawsze pod ręką.

Szczegóły 3

Wygodnie ładuj pojazd

Podłącz wtyczkę do samochodu i rozpocznij sesję ładowania przykładając kartę Shell Card EV z chipem RFID w odpowiednie miejsce na ładowarce. Sesje ładowania możesz również zainicjować z poziomu aplikacji Shell Recharge. Sesja rozpoczęta kartą musi zostać zakończona tą samą kartą. Natomiast sesja zainicjowana aplikacją musi zakończyć się z poziomu aplikacji.

Szczegóły 4

Rozliczaj płatności za ładowania kartą Shell Card

Rozliczanie płatności dokonanych na naszej sieci partnerskiej za pomocą karty Shell Card jest bardzo proste. Transakcje za ładowanie samochodu będą widoczne na jednej fakturze, którą otrzymasz od Shell, dzięki temu oszczęsisz czas na zbędnych czynnościach administracyjnych.

Szczegóły 5

Postaw na czystą przyszłość

Korzystając z rozwiązań niskoemisyjnych oferowanych przez Shell świadomie przyłączasz się do działań mających na celu dbanie o środowisko, a Twoja firma zyskuje nie tylko w oczach pracowników ale przede wszystkim potencjalnych klientów, wpływając na wzrost jej konkurencyjności.

Naciśnij na zaznaczone obszary aby dowiedzieć się więcej

Drivers EV charging App

SHELL RECHARGE APP

Aplikacja Shell Recharge

Nasza aplikacja zapewnia kierowcom pojazdów elektrycznych dostęp do niezbędnych informacji dotyczących ładowania. Gdziekolwiek są, 24h na dobę.

Dzięki aplikacji Shell Recharge:

 • sprawdzisz dostępność, prędkość oraz taryfy wybranego przez Ciebie punktu ładowania
 • dowiesz się o szacowanym czasie i koszcie ładowania
 • uruchomisz i zakończysz sesję ładowania
 • otrzymasz powiadomienie w momencie kiedy wybrany przez Ciebie punkt ładowania będzie dostępny

Popularne mity na temat elektromobilności

Ładowanie samochodów elektrycznych
Myth-1

Jazda samochodem elektrycznym jest droższa niż autem z silnikiem spalinowym

Na rynku samochodów elektrycznych można znaleźć modele bardziej przystępne cenowo. Biorąc pod uwagę oszczędności wynikające z ulg podatkowych, opłat za paliwo, serwisowania czy ubezpieczenia, całkowity koszt posiadania i użytkowania samochodu elektrycznego jest porównywalny, do kosztów generowanych przez auto z silnikiem spalinowym.***


Myth-2

Zasięg samochodu elektrycznego jest niewystarczający

Większość dzisiejszych samochodów elektrycznych ma zasięg od 240 km do 500 km na jednym ładowaniu, co jest wystarczające dla większości podróży krajowych.


Myth-3

Nie ma odpowiedniej liczby punktów ładowania

W Europie jest ponad 300 tys. publicznych punktów ładowania - co w przeliczeniu daje 1 punkt ładowania na każde siedem samochodów elektrycznych.


***wyliczenie na podstawie porównania modelu Honda Civic, który spala 7,4 litra na 100 km, oraz modelu Nissan Leaf, który zużywa 15 kWh na 100 km. Cena paliwa i energii wynoszą 1,62 euro oraz 0,20 euro na kWh w Holandii.

Pytania?

Jak otrzymać kartę Shell Card EV

 • Krok 1

  Wypełnij formularz po prawej stronie

 • Krok 2

  Przedstawiciel Shell skontaktuje się z Tobą, by lepiej poznać potrzeby Twojej firmy

 • Krok 3

  Otrzymasz dopasowaną i niezobowiązującą ofertę Shell Card EV skrojoną na miarę Twoich potrzeb

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Może Zainteresuje Cię Także

Dekarbonizacja floty z Accelerate to Zero

Shell Fleet Solutions przedstawia program Accelerate to Zero, który oferuje rozwiązania zaprojektowane specjalnie, by pomóc naszym Klientom w drodze do dekarbonizacji ich floty.

Telematyka Shell

Dzięki telematyce Shell możesz kontrolować swoją flotę za pośrednictwem jednego urządzenia, które gromadzi informacje z pojazdów oraz kart flotowych Shell.

Opłaty drogowe

Podatki drogowe oraz różnego rodzaju opłaty za korzystanie z dróg obowiązują floty samochodów lekkich i dostawczych na terenie niemal wszystkich państw europejskich. Uiszczanie ich może odbywać się na rozmaitych zasadach. Dzięki Shell Card wszystkie należne opłaty i podatki drogowe w Polsce i w krajach europejskich możesz uregulować znacznie wygodniej niż dotychczas, również z odroczoną płatnością!

HTML5 Experiment: Show Content Block image on mobile