Dbamy o kierowców, dlatego Shell oferuje kierowcom ciężarówek, którzy zatankują ponad 500 litrów paliwa, darmową kawę, bezpłatny dostęp do luksusowych toalet i prysznicy w ramach naszej koncepcji komfortu „2theLoo”, a także ceny z 50% rabatem na menu dla kierowców ciężarówek w Deli2Go lub Big Mac Menu w McDonald’s za 4,95 €! Zapraszamy również na aromatyczną kawę do kawiarni Starbucks.

Stacja paliw Shell Berchem dysponuje 24 dystrybutorami oleju napędowego i 24 dystrybutorami AdBlue dla ciężarówek (27 dla samochodów osobowych) i jest zlokalizowana przy trasie E25/A3 w kierunku Luksemburga i Belgii – kluczowej lokalizacji obsługującej Europę!

Superszybki system tankowania

Oferujemy kierowcom ciężarówek innowacyjny, superszybki system tankowania, który umożliwia naszym klientom skrócenie czasu tankowania i zwiększenie wydajności pracy. Ten unikalny system tankowania (kierowcy wczytują kartę jednokrotnie i tankują wszystkie zbiorniki za jednym razem) pozwala na tankowanie ciężarówek prawie dwukrotnie szybciej! Niewiarygodna obsługa, która pozwoli kierowcom zaoszczędzić cenny czas!

Ponadto przy każdym dystrybutorze dla ciężarówek zainstalowano nowy interaktywny, wielojęzyczny system ekranowy dla klientów, który komunikuje się bezpośrednio z kierowcami w 13 różnych językach! Przekazujemy informacje o promocjach i inne przydatne dane, takie jak najnowsza prognoza pogody i komunikaty o aktualnej sytuacji na drogach.

Bezpieczeństwo

Dodatkowo zainstalowaliśmy udoskonalone urządzenia zabezpieczające, które zapewniają jeszcze większe bezpieczeństwo i ochronę na terenie stacji.

Więcej o kartach paliwowych Shell

Kontrola i Bezpieczeństwo Kart Paliwowych Shell

Zależy nam na tym, aby Twoja firma była bezpieczna. Dowiedz się w jaki sposób dzięki kartom paliwowym Shell możesz monitorować wydatki swojej floty i jak na stacji nasz wyszkolony personel może zapobiec nadużyciom.

Sieć stacji paliw

Ponad 40 000 stacji paliw Shell na świecie oraz ponad 10 000 stacji partnerskich sprawia iż, nasza sieć jest jedną z największych na świecie. Teraz dzięki naszym internetowym lokalizatorom stacji możesz łatwo znaleźć najbliższą stację paliw, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.