Zagłosuj na Karta Paliwowa Shell Card

Zagłosuj na Karta Paliwowa Shell Card

Shell Card to karta paliwowa dedykowana wszystkim, małym jak i dużym flotom. Karty Shell są akceptowane na ponad 22 tys. stacjach Shell w Europie i blisko 16 tys. stacjach partnerskich. W Polsce użytkownicy Shell Card mają do dyspozycji ponad 900 stacji: Shell i Lotos. Shell Card to szereg korzyści dla użytkowników związanych z wygodą, kontrolą, bezpieczeństwem, neutralnością klimatyczną oraz oszczędnościami. Karta umożliwia wygodne uiszczanie opłat za przejazdy drogami, tunelami i mostami w 25 krajach oraz sprawne rozliczanie podatku VAT i akcyzy. Dzięki partnerstwu z TRAVIS przewoźnicy mogą zarezerwować takie usługi, jak parkingi, mycie ciężarówek i cystern, za które zapłacą kartą paliwową Shell Card.

Do efektywnego zarządzania kartami służy nowoczesna platforma internetowa Shell Fleet Hub, która umożliwia kontrolę wydatków i zużycia paliwa, generowanie raportów, określenie własnych parametrów kontrolnych, limitów oraz alertów e-mail albo SMS. Od stycznia 2021 r. posiadacze Shell Card mogą zdecydować się na kompensację emisji CO2 z paliwa kupionego za pomocą karty paliwowej Shell. Łączna ilość emisji CO2, która została skompensowana w wyniku uczestnictwa w usłudze jest poświadczona rocznym certyfikatem wydawanym przez Shell.

Zagłosuj na Shell Card

Zagłosuj na EETS Shell - Europejskie rozwiązanie firmy Shell dla poboru opłat drogowych

Zagłosuj na EETS Shell - Europejskie rozwiązanie firmy Shell dla poboru opłat drogowych

Shell jest liderem w dziedzinie inteligentnych systemów poboru opłat drogowych. Naszą odpowiedzią na dyrektywę odnośnie Europejskiej Usługi Opłaty Elektronicznej jest rozwiązanie EETS Shell. Jest to proste w instalacji i obsłudze narzędzie, które zapewnia firmom platformę do zarządzania opłatami drogowymi, zniżkami oraz zwrotami VAT. System ten działa już w 14 krajach, takich jak: Austria, Belgia, Francja, Niemcy, Włochy, Portugalia, Hiszpania, Dania, Szwecja, Norwegia, Szwajcaria, Bułgaria i Węgry oraz w tunelach Herrentunnel (Niemcy) i Liefkenshoek w Antwerpii (Belgia), a także na Polskiej autostradzie A4 (Kraków-Katowice), co zdecydowanie ułatwia funkcjonowanie firmom transportowym, które z nich korzystają. Więcej informacji znajduje się pod tym linkiem.

Zagłosuj na EETS Shell

Zagłosuj na Shell Fleet Assistant

Zagłosuj na Shell Fleet Assistant

Shell Fleet Assistant to idealne narzędzie dla menadżerów flot oraz ich kierowców. Aplikacja ma na celu ułatwienie planowania międzynarodowych zleceń transportowych oraz ich skuteczniejszą i terminową realizację. Spedytorzy mogą usprawnić swoją pracę dzięki dostępnym opcjom w aplikacji, które pomagają monitorować i wyznaczać najlepsze trasy dla kierowców, a także komunikować się z nimi w czasie rzeczywistym. Więcej informacji znajduje się tutaj.

 

Zagłosuj na Shell Fleet Assitant

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE

Głosowanie w Plebiscycie trwa do 11 czerwca 2021 i odbywa się za pośrednictwem strony www.fleetderby.pl, na której będą sukcesywnie prezentowani: przedstawicie branży flotowej nominowani w kategoriach: Fleet Manager Roku, Zespół Flotowy, zgłoszone produkty i usługi flotowe, motoryzacyjne marki oraz napędy alternatywne i elektromobilne usługi / produkty.

Dziękujemy za Twój cenny Głos.