Najnowsze artykuły

W jaki sposób złodzieje kradną paliwo na karty flotowe? Phishing, skimming, siphoning

Karta flotowa pozwala Twoim pracownikom na łatwe i wygodne rozliczenie wydatków w trasie, zwłaszcza kosztów paliwa. Jednak jak każda elektroniczna metoda płatności może być podatna na oszustwa i kradzieże – np. przez phishing. Jak złodziej może uzyskać dostęp do karty i jak się przed tym uchronić?

Na czym polega wymiana filtra paliwa we flocie oraz jak o niego odpowiednio dbać?

Wiele części w samochodzie ulega stopniowemu zużyciu. To normalny proces, dlatego po pewnym czasie konieczna jest wymiana filtra paliwa. Jest on jedną z tych części, która zużywa się najszybciej. Jak dbać o filtr paliwa? Co ile wymiana filtra jest niezbędna?

Jak pozyskać stałe zlecenie transportowe? Porady dla flotowców

Ciągłość zleceń jest niezmiernie ważna w każdym biznesie. Jak o nią zadbać w firmie transportowej? Czy istnieje sposób na to, aby zapewnić sobie stałe zlecenia transportowe? Oto najlepsze porady dla flotowców.

Jak często wymieniać olej w aucie?

Regularna wymiana oleju silnikowego to przykry obowiązek każdego kierowcy. Czy wiesz, jak często wymieniać olej w aucie? Czy można to zrobić samemu? Odpowiadamy na najważniejsze pytania!

Elektromobilność – co to za pojęcie?

Z roku na rok coraz więcej informacji z branży motoryzacyjnej dotyczy elektromobilności, ale czym tak naprawdę jest elektromobilność? Co to za pojęcie, skąd się wzięło oraz jakie zalety i wady niesie za sobą rozwój rynku elektromobilnego?

Systemy telematyczne w zarządzaniu flotą – dlaczego warto z nich korzystać?

Rozwój technologii wpływa na sposób funkcjonowania każdej branży. Nie inaczej jest w przypadku branży transportowej. Zastanawiasz się, jaką rolę pełnią systemy telematyczne w zarządzaniu flotą? Odpowiadamy na wszystkie pytania!

Kiedy wymiana opon na letnie? Poradnik bezpiecznego kierowcy

Opony są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia samochodu. W naszym regionie przeważnie korzysta się z dwóch kompletów ogumienia – letniego i zimowego. Każdego roku kierowcy czy osoby zarządzające serwisem floty, mają dylemat „kiedy wymiana opon na letnie”. Dowiedz się jak go rozwiązać!

Przepisy regulujące płynność ruchu, czyli jazda na suwak

Jazda na suwak przy zwężeniach drogi to powszechnie stosowana praktyka na Zachodzie. Obecnie została ona wpisana w przepisy polskiego ruchu drogowego. Jak wygląda jazda na suwak, kiedy się ją stosuje i kto ma w takim wypadku pierwszeństwo? Zobacz, jakie konsekwencje czekają kierowców, którzy nie przestrzegają tego obowiązku.

Najnowsze wiadomości

Shell nawiązuje współpracę z MOYA w zakresie akceptacji kart flotowych

Shell Polska podpisał umowę o wzajemnej akceptacji kart flotowych ze spółką Anwim S.A., właścicielem sieci stacji paliw MOYA. Dzięki porozumieniu poszerzeniu ulegnie dotychczasowa liczba stacji, na których akceptowane będą karty Shell Card oraz MOYA firma. Dowiedz się więcej…

e-TOLL dla pojazdów lekkich na autostradach A2 i A4

Od 1 grudnia 2021 r. kierowcy pojazdów lekkich poruszających się po płatnych odcinkach autostrad A2 i A4, nie będą mogli już płacić manualnie przy bramkach wjazdowych.

Shell partnerem Kongresu Nowej Mobilności

W dniach 12-14 września 2022 r. odbyła się trzecia edycja Kongresu Nowej Mobilności, na której Shell Polska był partnerem merytorycznym. Dowiedz się więcej…

Fleet derby – rusza kolejna edycja plebiscytu

Dzięki Państwa wsparciu w 2021 r. karta Shell Card zdobyła największą liczbę głosów i otrzymała tytuł najlepszej karty paliwowej roku.

     

Wybierz insteresującą Cię kategorię

Efektywny kierowca

Cyfryzacja i bezpieczństwo

Oszczędność w biznesie

Zarządzanie flotą

Elektromobilność

Pytania?

Jak otrzymać kartę Shell Card

  • Krok 1

    Wypełnij formularz po prawej stronie

  • Krok 2

    Przedstawiciel Shell skontaktuje się z Tobą, by lepiej poznać potrzeby Twojej firmy

  • Krok 3

    Otrzymasz dopasowaną i niezobowiązującą ofertę Shell Card skrojoną na miarę Twoich potrzeb

HTML5 Experiment: Show Content Block image on mobile