Najnowsze artykuły

Geofencing w zarządzaniu flotą pojazdów – praktyczne wykorzystanie

Geofencing to jedno z nowych rozwiązań do zarządzania flotą. Coraz więcej firm oprócz usług lokalizacyjnych stosuje właśnie geofencing w samochodach. Co to jest i do czego może zostać wykorzystany w firmie? Poznaj to narzędzie!

Harmonogram czasu pracy kierowcy – jak go przygotować?

Prowadzisz firmę przewozową? A może zajmujesz się spedycją? Zgodnie z polskim prawem każda firma zatrudniająca kierowców musi przygotować dla nich rozkład czasu pracy. Jak się do tego zabrać i o czym pamiętać? Oto instrukcja, jak wykonać rzetelny harmonogram czasu pracy kierowcy.

Ładowanie samochodu elektrycznego – co warto wiedzieć?

Użytkowanie auta na prąd nie różni się mocno od korzystania ze spalinowego pojazdu. Jedyną znaczącą różnicą jest ładowanie samochodu elektrycznego. Może być ono dla Ciebie nowością, dlatego przedstawiamy podręczne kompendium wiedzy na ten temat. Czy ładowanie samochodu elektrycznego jest darmowe? Jak wygląda ten proces? Wszystkiego dowiesz się z artykułu.

Najnowsze wiadomości

Shell nawiązuje współpracę z MOYA w zakresie akceptacji kart flotowych

Shell Polska podpisał umowę o wzajemnej akceptacji kart flotowych ze spółką Anwim S.A., właścicielem sieci stacji paliw MOYA. Dzięki porozumieniu poszerzeniu ulegnie dotychczasowa liczba stacji, na których akceptowane będą karty Shell Card oraz MOYA firma. Dowiedz się więcej…

e-TOLL dla pojazdów lekkich na autostradach A2 i A4

Od 1 grudnia 2021 r. kierowcy pojazdów lekkich poruszających się po płatnych odcinkach autostrad A2 i A4, nie będą mogli już płacić manualnie przy bramkach wjazdowych.

Shell partnerem Kongresu Nowej Mobilności

W dniach 12-14 września 2022 r. odbyła się trzecia edycja Kongresu Nowej Mobilności, na której Shell Polska był partnerem merytorycznym. Dowiedz się więcej…

Fleet derby – rusza kolejna edycja plebiscytu

Dzięki Państwa wsparciu w 2021 r. karta Shell Card zdobyła największą liczbę głosów i otrzymała tytuł najlepszej karty paliwowej roku.

     

Wybierz insteresującą Cię kategorię

Efektywny kierowca

Cyfryzacja i bezpieczństwo

Oszczędność w biznesie

Zarządzanie flotą

Elektromobilność

HTML5 Experiment: Show Content Block image on mobile