Karta paliwowa Shell Card dla flot

Karta paliwowa Shell

Poznaj korzyści, jakie uzyska Twoja firma z kartą paliwową Shell. Niezależnie od wielkości i rodzaju floty, nasze usługi pomogą Ci w codziennej pracy.

Zapytaj się o Shell Card

Czy karta flotowa Shell jest dla Ciebie?

Dla flot ciężarowych

Karta flotowa Shell zapewnia dostęp do jednej z największych sieci stacji paliw w Europie i kompleksowych rozwiązań. Poznaj wszystkie korzyści wynikające ze współpracy z Shell Commercial Road Transport.

Dla flot osobowych i dostawczych

Shell Card to idealne rozwiązanie m.in. dla firm kurierskich, leasingowych, taksówkarskich, z krajowym przewozem osób i towarów. Zarządzaj flotą online i tankuj na prawie 1000 stacjach Shell i partnerskich w Polsce.

Dla flot elektrycznych

Shell Card EV to kompleksowe rozwiązania dla flot tradycyjnych, elektrycznych i hybrydowych typu plug-in. Zapewnia wygodny dostęp do ponad 2300 punktów ładowania w Polsce i ponad 300 000 w Europie.

Dla flot do 30 pojazdów

Jeśli jesteś osobą samozatrudnioną lub prowadzisz mikrofirmę i zarządzasz flotą do 30 pojazdów, aplikacja Shell Fleet App jest dla Ciebie. To prosta rejestracja i szybkie rozpoczęcie korzystania z kart flotowych z limitem kredytowym.

Zyskaj atrakcyjne rabaty na paliwa najwyższej jakości

Karty paliwowe Shell przyniosą Twojej firmie szereg korzyści m.in. ułatwią zarządzanie flotą i optymalizację pracy kierowców w trasie, gwarantuje zniżki na zakup paliwa oraz prostsze rozliczenia na stacjach benzynowych. Zobacz, co jeszcze zyskasz z kartą flotową Shell Card na stacjach paliw Shell.

Skorzystaj z karty paliwowej i zyskaj:

 • Bezkonkurencyjny zasięg

  Bezkonkurencyjny zasięg

  Karta Shell Card akceptowana jest na prawie 1300 stacjach paliwowych w Polsce (w tym na stacjach LOTOS/MOL oraz MOYA) oraz na ponad 22 tys. stacjach Shell w Europie i blisko 16 tys. stacjach partnerskich. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się, czy na trasie znajdziesz stację paliw, w której akceptowana będzie Twoja karta paliwowa. Shell to globalny dystrybutor paliwa, który dba o odpowiednie rozmieszczenie punktów tankowania paliwa. Gdzie działa karta paliwowa? Na terenie całej Polski oraz poza jej granicami.

 • Zyskaj niedostępne dla innych rabaty na paliwa najwyższej jakości

  Atrakcyjne rabaty na paliwa

  Shell FuelSave, Shell V-Power, Shell AutoGas (LPG) oraz LNG. Z kartą Shell Card zyskujesz atrakcyjne rabaty na paliwa. Karta paliwowa to rozsądny wybór, który pomoże zoptymalizować koszty transportu i utrzymania floty Twojej firmy. Posiadając karty paliwowe Shell Card, zyskujesz przewagę rynkową nad konkurencją.

 • Kompleksowe rozwiązania w zakresie opłat drogowych

  Kompleksowe rozwiązania w zakresie opłat drogowych

  Nasze usługi i produkty pozwalają na uiszczenie opłat za przejazdy drogami płatnymi, tunelami, mostami, promami w wielu krajach europejskich. W łatwy sposób odzyskaj należny Ci podatek VAT i akcyzę z 31 krajów. W Polsce pojazdy w łatwy i prosty sposób mogą korzystać z videotollingu na wybranych autostradach. Karta flotowa Shell Card umożliwia również opłatę za przejazdy fragmentami dróg płatnych z systemem eTOLL.

 • Bezpieczeństwo Twoich pieniędzy

  Bezpieczeństwo Twoich pieniędzy

  Karta Shell Card posiada technologię CHIP & PIN oraz dodatkowe zabezpieczenie dzięki weryfikacji ID kierowcy. Oferujemy możliwość ustawienia limitów płatniczych, ograniczenia kategorii zakupowej, obszaru użytkowania, a nawet godzin przeprowadzania transakcji. Możliwe jest również zdalne dezaktywowanie karty. Karty paliwowe Shell zabezpieczane są indywidualnym kodem PIN, a chip chroni je przed skopiowaniem. Trzycyfrowy kod CVV gwarantuje bezpieczeństwo podczas dokonywania transakcji internetowych. Karty paliwowe mogą zostać również spersonalizowane, poprzez wytłoczenie na karcie nazwiska kierowcy oraz numeru rejestracyjnego pojazdu. Te zabezpieczenia chronią przed nadużyciami.

 • Wygodne raportowanie

  Wygodne raportowanie

  Wszystkie transakcje dokonane kartami Shell Card są widoczne w jednym miejscu – Shell Fleet Hub. Shell Fleet Hub to platforma online, w której z łatwością zobaczysz wszystkie swoje karty paliwowe. Do Shell Fleet Hub zalogujesz się z komputera, tabletu czy telefonu. Dzięki temu masz dostęp do swoich danych wszędzie, gdzie tego potrzebujesz. W platformie możesz zamówić, wymienić, czasowo zablokować czy nawet usunąć kartę bez żadnych dodatkowych opłat. Natomiast w aplikacji pobierzesz proste raporty dziennej aktywności. W panelu zobaczysz również wszystkie transakcje i z łatwością ściągniesz jedna zbiorczą fakturę za paliwo. Poznaj Shell Fleet Hub.

 • Dodatkowe usługi pomagające zarządzać flotą

  Dodatkowe usługi pomagające zarządzać flotą

  Dzięki usługom TRAVIS możesz zarezerwować miejsce na bezpiecznym parkingu lub wizytę w myjni dla pojazdów ciężarowych online. Europejska sieć programu TRAVIS obejmuje ponad 130 strzeżonych parkingów, 200 punktów czyszczenia cystern, 500 myjni dla samochodów ciężarowych oraz 300 warsztatów naprawczych. Używając programu oraz karty flotowej Shell Card możesz liczyć na niższą cenę usługi, niż gdybyś korzystał z usług lokalnych.

Nagroda Fleet Derby 2023

Shell Fleet Solutions został nagrodzony za kartę flotową Shell Card oraz hybrydową kartę Shell Card EV. Pierwsze rozwiązanie okazało się najlepsze w kategorii „karta paliwowa międzynarodowa”, a drugie w kategorii „Charge Service Solutions – programy i karty do ładowania”.

Dowiedź się więcej
Man working laptop

Shell fuel card

Wiadomości dla fleet managerów

Zmiany prawne w transporcie? Nowe usługi oferowane przez Shell? Interesujące promocje? To wszystko i więcej przydatnych informacji dla kierowników flot samochodowych znajdziesz w sekcji aktualności. Bądź z nami na bieżąco!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

    

Pytania?

Jak otrzymać kartę Shell Card

 • Krok 1

  Wypełnij formularz po prawej stronie

 • Krok 2

  Przedstawiciel Shell skontaktuje się z Tobą, by lepiej poznać potrzeby Twojej firmy

 • Krok 3

  Otrzymasz dopasowaną i niezobowiązującą ofertę Shell Card skrojoną na miarę Twoich potrzeb

HTML5 Experiment: Show Content Block image on mobile

Usługi dla klientów Shell Card

Poznaj korzyści, jakie uzyska Twoja firma z kartą paliwową Shell Card. Niezależnie od wielkości i rodzaju floty, nasze usługi pomogą Ci w codziennej pracy.

Zarządzanie flotą

Poznaj nasze usługi, dzięki którym zarządzanie Twoją flotą pojazdów stanie się łatwiejsze, a Ty zyskasz czas na inne obowiązki.

Usługi drogowe dla flot ciężarowych

Opłaty drogowe z Shell Card to wygoda dla zarządców oraz kierowców flot. Płać automatycznie bez konieczności śledzenia regulacji prawnych w wielu krajach oraz wymiany waluty.

Usługi cyfrowe i bezpieczeństwo

Poznaj nasze usługi cyfrowe, które ułatwią Ci prowadzenie firmy. Dowiedz się, jak dbamy o bezpieczeństwo Twoich pieniędzy.

Rozwiązania niskoemisyjne

Ambicją Shell jest neutralność węglowa do 2050 roku. Poznaj nasze niskoemisyjne technologie dla flot.

Karta paliwowa Shell - opinie

Safe Style logo

Cieszymy się, że możemy współpracować z Shell nad rozwojem naszych inicjatyw w zakresie dekarbonizacji floty. Dzięki doświadczeniu w tym obszarze, dedykowanemu opiekunowi klienta i zespołowi specjalistów technicznych, Shell może zaoferować nam wiedzę i wskazówki dotyczące najlepszych praktyk wymagane do zbadania możliwości i wdrożenia rozwiązań, które najlepiej odpowiadają potrzebom naszej firmy.

Phil Taylor, Dyrektor ds. Zakupów i Zrównoważonego Rozwoju Grupy, Safestyle