Shell Card

Karta paliwowa Shell

Poznaj korzyści, jakie uzyska Twoja firma z kartą paliwową Shell. Niezależnie od wielkości i rodzaju floty, nasze usługi pomogą Ci w codziennej pracy.

Zapytaj się o Shell Card

Czy karta flotowa Shell jest dla Ciebie?

Dla flot ciężarowych

Karta flotowa Shell zapewnia dostęp do jednej z największych sieci stacji paliw w Europie i kompleksowych rozwiązań. Poznaj wszystkie korzyści wynikające ze współpracy z Shell Commercial Road Transport.

Dla flot osobowych i dostawczych

Shell Card to idealne rozwiązanie m.in. dla firm kurierskich, leasingowych, taksówkarskich, z krajowym przewozem osób i towarów. Zarządzaj flotą online i tankuj na prawie 1000 stacjach Shell i partnerskich w Polsce.

Dla flot elektrycznych

Shell Card EV to kompleksowe rozwiązania dla flot tradycyjnych, elektrycznych i hybrydowych typu plug-in. Zapewnia wygodny dostęp do ponad 2300 punktów ładowania w Polsce i ponad 300 000 w Europie.

Dla flot do 10 pojazdów

Jeśli jesteś osobą samozatrudnioną lub prowadzisz mikrofirmę i zarządzasz flotą do 10 pojazdów, aplikacja Shell Fleet App jest dla Ciebie. To prosta rejestracja i szybkie rozpoczęcie korzystania z kart flotowych z limitem kredytowym.

  

Zyskaj atrakcyjne rabaty na paliwa najwyższej jakości

 • Bezkonkurencyjny zasięg

  Bezkonkurencyjny zasięg

  Karta Shell Card akceptowana jest na ponad 900 stacjach paliwowych w Polsce (w tym na stacjach LOTOS) oraz na ponad 22 tys. stacji Shell w Europie i blisko 16 tys. stacji partnerskich.

 • Zyskaj niedostępne dla innych rabaty na paliwa najwyższej jakości

  Zyskaj niedostępne dla innych rabaty na paliwa najwyższej jakości

  Shell Fuel Save, Shell V-Power oraz LNG. Z kartą Shell Card posiadasz atrakcyjne rabaty na paliwa, niedostępne dla innych firm.

 • Kompleksowe rozwiązania w zakresie opłat drogowych

  Kompleksowe rozwiązania w zakresie opłat drogowych

  Nasze usługi i produkty pozwalają na uiszczenie opłat za przejazdy drogami płatnymi, tunelami, mostami, promami w wielu krajach europejskich. W łatwy sposób odzyskaj należny Ci podatek VAT i akcyzę z 31 krajów.

 • Bezpieczeństwo Twoich pieniędzy

  Bezpieczeństwo Twoich pieniędzy

  Karta Shell Card posiada technologię CHIP & PIN oraz dodatkowe zabezpieczenie dzięki weryfikacji ID kierowcy. Oferujemy możliwość ustawienia limitów płatniczych, ograniczenia kategorii zakupowej oraz zdalne dezaktywowanie karty Przeczytaj o naszych zabezpieczeniach.

 • Wygodne raportowanie

  Wygodne raportowanie

  Wszystkie transakcje dokonane kartami Shell Card są widoczne w jednym miejscu – Shell Fleet Hub. Jedna zbiorcza faktura za paliwo Poznaj Shell Fleet Hub.

 • Dodatkowe usługi pomagające zarządzać flotą

  Dodatkowe usługi pomagające zarządzać flotą

  Aplikacja Shell Fleet Assistant pomoże Ci wyznaczyć najlepszą trasę zlecenia, obliczy jej koszty oraz wspomoże w monitorowaniu statusu zleceń. Dzięki usługom TRAVIS możesz zarezerwować miejsce na bezpiecznym parkingu lub wizytę w myjni dla pojazdów ciężarowych online.

  

USŁUGI DLA KLIENTÓW SHELL CARD

Efektywne Zarządzanie Flotą Samochodową

Poznaj nasze usługi, dzięki którym zarządzanie Twoją flotą pojazdów stanie się łatwiejsze, a Ty zyskasz czas na inne obowiązki.

Usługi drogowe dla flot samochodowych

Opłaty drogowe z Shell Card to wygoda dla zarządców oraz kierowców flot. Płać automatycznie bez konieczności śledzenia regulacji prawnych w wielu krajach oraz wymiany waluty.

Usługi cyfrowe i bezpieczeństwo

Poznaj nasze usługi cyfrowe, które ułatwią Ci prowadzenie firmy. Dowiedz się, jak dbamy o bezpieczeństwo Twoich pieniędzy.

Niskoemisyjne rozwiązania dla flot samochodowych

Ambicją Shell jest neutralność węglowa do 2050 roku. Poznaj nasze niskoemisyjne technologie dla flot.

Man working laptop

Shell fuel card

Wiadomości dla fleet managerów

Zmiany prawne w transporcie? Nowe usługi oferowane przez Shell? Interesujące promocje? To wszystko i więcej przydatnych informacji dla kierowników flot samochodowych znajdziesz w sekcji aktualności. Bądź z nami na bieżąco!

    

Pytania?

Jak otrzymać kartę Shell Card

 • Krok 1

  Wypełnij formularz po prawej stronie

 • Krok 2

  Przedstawiciel Shell skontaktuje się z Tobą, by lepiej poznać potrzeby Twojej firmy

 • Krok 3

  Otrzymasz dopasowaną i niezobowiązującą ofertę Shell Card skrojoną na miarę Twoich potrzeb

HTML5 Experiment: Show Content Block image on mobile