Oferta gastronomiczna Deli2go to szeroki wybór produktów najwyższej jakości. Została przygotowana z myślą o kierowcach i pasażerach, którzy chcieliby w trasie zjeść coś smacznego, jednocześnie mając pewność, że jedzenie zostało przygotowane ze świeżych składników z zachowaniem najwyższych standardów czystości i bezpieczeństwa.

Deli2go to oferta śniadaniowa, ciepłe posiłki, przekąski – słowem wszystko by klienci mogli cieszyć się sycącym daniem o każdej porze. W ofercie śniadaniowej dostępne są między innymi pożywne kanapki czy panini w wielu wariantach smakowych.

Na wybranych stacjach Shell oferta deli2go została poszerzona o koncept „Jesz co chcesz” – tutaj Klient decyduje o smaku i składnikach kanapki, na którą ma ochotę. Jest to także miejsce, gdzie można napić się świeżo parzonej kawy z porcelanowych filiżanek.

Ulubiona kawa podczas postoju w trasie? Zatrzymaj się na stacji Shell i delektuj się pyszną kawą Costa Express. Ziarna legendarnej mieszanki Mocha Italia, leżącej u podstaw sukcesu marki Costa Coffee, mielone są do każdego kubka kawy na bieżąco, do tego prawdziwe mleko, dbałość o wysokie standardy i otrzymujemy wyśmienity smak kawy, który daje wrażenie, jakby w maszynie ukryty był barista.

Więcej w sekcji Motorist

Preparaty do szyb

Jeśli chcesz zadbać o swój samochód należycie, nie możesz zapomnieć o szybach. W tej sekcji znajdziesz preparaty antyroszeniowe, płyny do spryskiwaczy i inne.

Na naszych stacjach

Dbamy o to, by poziom obsługi na naszych stacjach był coraz lepszy, a klienci wychodzili z nich bardziej zadowoleni niż przed przyjazdem.

Może zainteresuje cię także

Inspiracje do jazdy

Dołącz do nas i poznaj najbardziej niezwykłe i emocjonujące trasy na naszej planecie.

Aplikacja Shell

Znajdź nas, gdy tego potrzebujesz, sprawdzaj i wymieniaj swoje punkty. Korzystaj z nowych ofert, gdy jesteś w drodze - jesteśmy z Tobą w każdej podróży dzięki aplikacji Shell.