RABAT NA PALIWO

Oszczędzaj z Shell ClubSmart przez cały rok. Wymieniaj punkty na rabat na paliwo. Za każde 12 punktów Shell ClubSmart otrzymasz rabat:

  • 12 gr / 1 litr Shell FuelSave lub Shell AutoGas
  • 25 gr / 1 litr Shell V-Power

ATRAKCYJNE NAGRODY

Wybieraj nagrody z katalogu Shell ClubSmart lub zamawiaj na stronie www.shellsmart.com.

SKLEP SHELL

Punkty możesz również wymienić na wiele produktów w sklepie Shell oraz wszystkie przekąski deli2go.

Oleje Shell Helix ZA PUNKTY

Za punkty możesz też otrzymać oleje Shell Helix. 

Punkty starsze niż 4 lata stracą ważność 31 grudnia 2016 roku*, a karty nieużywane dłużej niż rok zostaną dezaktywowane**.

Nie chcesz stracić punktów starszych niż 4 lata? Sprawdź stan swojego konta na www.shellsmart.com lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, tel. 22 570 00 57.

Wymień swoje punkty Shell ClubSmart na rabat na paliwo*** lub na atrakcyjne nagrody z katalogu Shell ClubSmart. Jeszcze więcej nagród znajdziesz na www.shellsmart.com.

* Zgodnie z regulaminem Programu Shell ClubSmart, pkt VIII.

** Przez dezaktywację rozumie się wykluczenie z Programu Uczestnika nieaktywnego od 1.01.2016 r. z jednoczesnym unieważnieniem punktów znajdujących się na jego karcie Shell ClubSmart.

*** Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Regulamin na www.shellsmart.com.

Polecane artykuły

Oferty i promocje

Poznaj wszystkie specjalne promocje, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze, i nagrody, jakie możesz wygrać na lokalnej stacji Shell.

Płyny i kosmetyki Shell

Jeśli lubisz jeździć samochodem, nasze specjalnie opracowane paliwa i środki smarne pomogą uzyskać najlepsze osiągi Twego samochodu.

Oleje silnikowe i środki smarne

Poznaj oleje i środki smarne Shell dla samochodów, motocykli i innych pojazdów. Zobacz, jak siedemdziesięcioletnia historia innowacyjności przekłada się na to, że Shell jest światowym liderem wśród dostawców środków smarnych.