Shell V-Power

Paliwa Shell V-Power dzięki ulepszonej formule czyszczą aż do 100% kluczowych części silnika i przywracają aż do 100% jego osiągów¹,⁴.

Shell od ponad 100 lat nieustannie wprowadza innowacje w zakresie jakości paliw.

Shell od ponad 100 lat nieustannie wprowadza innowacje w zakresie jakości paliw.

W naszej rozległej sieci jednostek badawczo-rozwojowych pracuje 150 doświadczonych naukowców, którzy opracowują unikalne formuły paliw.

Shell V-Power Benzine

Shell V-Power 95

Ulepszona benzyna Shell V-Power zawiera 3 × więcej cząsteczek czyszczących i ochronnych*. Shell V-Power usuwa w 100% osady obniżające osiągi i chroni przed ich powstawaniem na ważnych elementach silnika, takich jak wtryskiwacze paliwa i zawory wlotowe 1,4.

Poprawia oszczędność paliwa w Twoim silniku**

*W porównaniu z podstawowym paliwem Shell FuelSave 95. Molekuły zmniejszające tarcie pomagają krytycznym częściom silnika

**Pomaga usuwać i chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa. Zwiększona oszczędność paliwa przy stosowaniu paliw Shell V-Power została wykazana w standardowych testach branżowych i testach własnych Shell. Uzyskane efekty mogą różnić się w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy.

Marvel helden

Zaufali nam najlepsi

Paliwo premium Shell V-Power używane przez zespół F1 Scuderia Ferrari zawiera aż 99% tych samych rodzajów składników, co paliwa Shell V-Power dostępne dla klientów na całym świecie na stacjach paliw. Co równie istotne, sięgające 1929 r. partnerstwo Shell z Ferrari polega nie tylko na testowaniu paliw i olejów, ale również na rzecz rozwoju innowacyjności w sportach motorowych.

Więcej o sportach motorowych

Korzyści z ulepszonego paliwa Shell V-Power 95

 • Oferuje naszą najlepszą ochronę

  Ulepszona benzyna Shell V-Power zawiera 3 × więcej cząsteczek czyszczących i ochronnych2.

 • Maksymalizuje osiągi silnika

  Z biegiem czasu w silniku mogą się tworzyć osady. Ulepszony Shell V-Power czyści aż do 100% kluczowych części silnika i przywraca aż do 100% jego osiągów1,4.

 • Możesz się czuć pewnie

  Składniki paliwa Shell V-Power zmniejszają tarcie, działając w samym sercu silnika Twojego samochodu. Dzięki temu masz pewność, że jego kluczowe elementy poruszają się płynnie.

   

   

   

   

Shell V-Power Diesel

Shell V-Power Diesel 

Dzięki ulepszonej formule to nasze jeszcze bardziej wydajne paliwa. Paliwa premium Shell V-Power pomagają chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa oraz usuwać takie osady. Shell V-Power Diesel to paliwo wzmocnione o 60% większą liczbą molekuł czyszczących i ochronnych*.

*W porównaniu z podstawowym paliwem Shell FuelSave Diesel.

Zalety ulepszonego paliwa Shell V-Power Diesel

 • Oferuje naszą najlepszą ochronę

  Olej napędowy Shell V-Power Diesel to paliwo wzmocnione o 60% większą liczbą molekuł czyszczących i ochronnych3

 • Maksymalizuje osiągi silnika

  Z biegiem czasu w silniku mogą się tworzyć osady. Ulepszony Shell V-Power czyści aż do 100% kluczowych części silnika i przywraca aż do 100% jego osiągów1,4.

Pytania i odpowiedzi

1 Paliwa Shell V-Power pomagają chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa oraz usuwać takie osady. Czystość i poprawa osiągów silnika wykazana przy użyciu standardowych testów branżowych oraz testów własnych firmy Shell. Przy ciągłym stosowaniu paliwa Shell V-Power od pierwszego całkowitego napełnienia baku.

2 W porównaniu z podstawowym paliwem Shell FuelSave 95. Molekuły zmniejszające tarcie pomagają krytycznym częściom silnika.

3 W porównaniu z podstawowym paliwem Shell FuelSave Diesel.

4 Uzyskane efekty mogą się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy. Wejdź na www.shell.pl, by uzyskać więcej informacji.

WIĘCEJ W DZIALE PALIWA SHELL

Shell AutoGas LPG

Shell AutoGas to pewność dla Ciebie i Twojego samochodu. Wybierając do swojego samochodu Shell AutoGas, zawierzasz doświadczeniu ekspertów i nowoczesnym technologiom stosowanym przez Shell.

Shell FuelSave

Jakość paliwa jest szczególną wartością dla Shell.

Shell V-Power Racing

Poznaj Shell V-Power Racing – nasze najmocniejsze paliwo dla osiągów i wydajności.