jadący samochów, w tle smugi światła

Czysty silnik z Shell V-Power Diesel

Shell V-Power Diesel to paliwo wzmocnione o 60% większą liczbą molekuł czyszczących i ochronnych w porównaniu z podstawowym paliwem Shell FuelSave Diesel. Warto tankować regularnie Shell V-Power Diesel, ponieważ pomaga chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa oraz usuwać osady już od pierwszego tankowania.1,3

Tankuj Shell V-Power Diesel i ciesz się drogą również zima!

Samochód BMW na ośnieżonej drodze, w tle para patrząca przed siebie

Zimowa płynna jazda, która daje satysfakcję

Paliwo Shell V-Power Diesel cieszy się uznaniem ekspertów BMW. Przekonaj się, co decyduje o jego popularności i wypróbuj jego zimową odsłonę. Od 16 listopada do końca lutego Shell V-Power Diesel ma ulepszony skład, który pomaga uruchomić auto po mroźnej nocy.

Zalety ulepszonego paliwa Shell V-Power Diesel

  • Oferuje naszą najlepszą ochronę

    Olej napędowy Shell V-Power Diesel to paliwo wzmocnione o 60% większą liczbą molekuł czyszczących i ochronnych3

  • Maksymalizuje osiągi silnika

    Z biegiem czasu w silniku mogą się tworzyć osady. Ulepszony Shell V-Power czyści aż do 100% kluczowych części silnika i przywraca aż do 100% jego osiągów1,4.

fachowe porady od eksperta ds. jakości paliw shell

Poznaj patenty na zimową jazdę, dzięki którym korzystanie z auta stanie się znacznie przyjemniejsze.

Paliwa Shell V-Power pomagają chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa oraz usuwać takie osady. Czystość i poprawa osiągów silnika wykazana przy użyciu standardowych testów branżowych oraz testów własnych firmy Shell. Przy ciągłym stosowaniu paliwa Shell V-Power od pierwszego całkowitego napełnienia baku.

2 W porównaniu z podstawowym paliwem Shell FuelSave Diesel.

Uzyskane efekty mogą się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy. Wejdź na www.shell.pl, by uzyskać więcej informacji.

Więcej na stronie dla kierowców

Na naszych stacjach

Dbamy o to, by poziom obsługi na naszych stacjach był coraz lepszy, a klienci wychodzili z nich bardziej zadowoleni niż przed przyjazdem.

Shell ClubSmart

Już czas! Wykorzystaj swoje punkty!

Pełne Smaku Nowości W Ofercie Shell Café

Nadaj smaku swojej podróży i nabierz sił na dalszą drogę z wyjątkowymi nowościami w ofercie Shell Café! Odwiedź najbliższą stację Shell i spróbuj:

Karta Dużej Rodziny na Shell

Oszczędzaj na paliwie, produktach spożywczych oraz myjni.