Logo Landirenzo Polska

Sekcja przygotowana we współpracy z Landi Renzo Polska.

Firma Landi Renzo Polska rozpoczęła działalność w 1998 roku. Od samego początku działalności zajmuje się dystrybucją i serwisowaniem instalacji LPG/CNG marek LANDIRENZO, LANDI oraz - od 2010 roku - LOVATO. Spółka należy do Landi Renzo, firmy powstałej w 1954 roku we Włoszech, światowego potentata w produkcji i dystrybucji samochodowych instalacji gazowych

Więcej w sekcji Shell AutoGas

Rady dla użytkowników Shell AutoGas

Dowiedz się jak najlepiej dbać o silnik. Podpowiadamy, w jaki sposób maksymalnie wykorzystać potencjał twojego samochodu, kiedy jeździsz na Shell AutoGas.

Shell AutoGas

Poznaj odpowiedzi na pytania dotyczące instalacji LPG. Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie, różnicach w osiągach, wymianie instalacji oraz tankowaniu samoobsługowym.

Może zainteresuje cię także

Oferty i promocje

Poznaj wszystkie specjalne promocje, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze, i nagrody, jakie możesz wygrać na lokalnej stacji Shell.

Oleje silnikowe i środki smarne

Poznaj oleje i środki smarne Shell dla samochodów, motocykli i innych pojazdów. Zobacz, jak siedemdziesięcioletnia historia innowacyjności przekłada się na to, że Shell jest światowym liderem wśród dostawców środków smarnych.