Wysokiej klasy instalacja gazowa pracuje lepiej na autogazie wysokiej jakości. Landi Renzo Polska rekomenduje regularne stosowanie Shell AutoGas w oferowanych instalacjach.

Landi Renzo SpA, jest dziś jedną z wiodących firm, z udziałem w rynku międzynarodowym, który przekracza 30% , w sektorze części alternatywnych systemów zasilania dla LPG i CNG.

Pakiet powitalny zawiera:

  • Książeczkę rabatową „Prosta droga do oszczędności” wraz z kuponami rabatowymi na Shell AutoGas, wybrane produkty i usługi oferowane na Shell;
  • Informacje o Shell AutoGas wraz z listą stacji oferujących Shell AutoGas;
  • Katalog Shell ClubSmart wraz ze zgłoszeniem do programu lojalnościowego;
  • Ulotkę informacyjną na temat karty paliwowej euroShell.

Więcej w sekcji Shell AutoGas

Shell AutoGas

Poznaj odpowiedzi na pytania dotyczące instalacji LPG. Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie, różnicach w osiągach, wymianie instalacji oraz tankowaniu samoobsługowym.

może zainteresuje cię także

Oferty i promocje

Poznaj wszystkie specjalne promocje, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze, i nagrody, jakie możesz wygrać na lokalnej stacji Shell.

Oleje silnikowe i środki smarne

Poznaj oleje i środki smarne Shell dla samochodów, motocykli i innych pojazdów. Zobacz, jak siedemdziesięcioletnia historia innowacyjności przekłada się na to, że Shell jest światowym liderem wśród dostawców środków smarnych.