Stała i niezmiennie wysoka jakość LPG

Shell AutoGas poddawany jest procesowi filtracji w czasie tankowania, dzięki czemu zapewniona jest jego maksymalna czystość. Niezwykle dokładny filtr (20 mikronów), o konstrukcji typu „mud trap”, oddziela zanieczyszczenia, a zainstalowany magnes dodatkowo wyłapuje cząsteczki metali, dzięki czemu czystość LPG jest na najwyższym możliwym poziomie.

Precyzyjna ilość przy każdym tankowaniu

Dzięki najwyższym standardom operacyjnym na stacjach Shell oraz regularnej kalibracji nowoczesnych dystrybutorów, możesz mieć pewność, że do baku twojego samochodu trafi dokładnie taka ilość paliwa, jaką chcesz zakupić.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Wysokie standardy bezpieczeństwa obowiązujące na stacjach Shell oraz najwyższej klasy urządzenia, sprawiają, że zarówno ty, jak i twój samochód jesteście zawsze bezpieczni.

Niższy poziom emisji spalin

Shell AutoGas jest paliwem przyjaznym dla środowiska dzięki obniżonemu poziomowi emisji spalin, w porównaniu z tradycyjnymi rodzajami paliwa.

Wykwalifikowana obsługa na stacjach Shell

Zawsze możesz liczyć na pomoc przy tankowaniu oraz porady naszych wykwalifikowanych pracowników podjazdu.

Więcej w sekcji Shell AutoGas

Rady dla użytkowników Shell AutoGas

Dowiedz się jak najlepiej dbać o silnik. Podpowiadamy, w jaki sposób maksymalnie wykorzystać potencjał twojego samochodu, kiedy jeździsz na Shell AutoGas.

Może zainteresuje cię także

Oferty i promocje

Poznaj wszystkie specjalne promocje, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze, i nagrody, jakie możesz wygrać na lokalnej stacji Shell.