Twój prawdziwy cel to dojechać do domu oraz dzień po dniu budować dobrze prosperującą firmę. Wiemy, jak trudna może to być podróż, stworzyliśmy więc Shell Rimula, olej który przedłuża żywotność silnika i przybliża cię do realizacji twoich planów. Nasze oleje premium doskonale sprawdzają się w każdych warunkach, ponieważ wiemy, że krótsze przestoje na drodze oznaczają, że więcej czasu spędzisz w domu, z ukochanymi. Wiemy, że twoja podróż będzie długa i chcemy ci pomóc w dotarciu do celu. Shell Rimula – olej silnikowy, który pracuje tak ciężko jak ty.

Poznaj kierowców, którzy każdego dnia zbliżają się do swoich rzeczywistych celów – pełnego zadowolenia z życia rodzinnego i z działalności swojej firmy. Przedstawiamy ich historie, zmagania z pogodą, trasą i innymi przeciwnościami, ich zaufanie do olejów Shell Rimula, które pomagają im w osiąganiu osobistych celów. Oto pierwsza z naszych historii. Zachęcamy do odwiedzania niniejszej witryny i poznawania kolejnych opowieści zapracowanych kierowców.

Życie Sun Guangyonga nie było usłane różami. „Pan Sun”, jak zwą go przyjaciele, jest kierowcą ciężarówki i poetą z Tiencin. Zakup własnej ciężarówki i otwarcie firmy zajęło mu osiem lat. Jego samochód to jego firma, wiec dbając o silnik pojazdu używa tylko najlepszych olejów.

Pan Sun ma dwójkę dzieci — syn studiuje, a córka niedługo pójdzie w jego ślady —nie może więc pozwolić sobie na żadne zbędne przestoje w pracy. Często brakuje mu domowej atmosfery i tęskni do niej, ale wie, co jest najważniejsze. Wie, jaki jest jego cel.

Ilia był zmuszony zostawić swoje dzieci pod opieką rodziny, aby móc zarobić na ich utrzymanie. Opuścił więc rodzinne strony i wyjechał do Moskwy w poszukiwaniu pracy. Uwielbia ciężarówki, muzykę i pisze teksty piosenek. Kocha swoje dzieci i jest gotów poświęcić dla nich wszystko: życie rodzinne, dom, znajomych, a nawet swoją ukochaną gitarę. Najważniejsze jest dla niego, aby spełnić ich marzenia. Więc przygotowaliśmy dla niego i jego rodziny małą niespodziankę.

Na filmie pokazano zespół za kamerą. Ich zadanie polegało na uchwyceniu prawdziwego życia codziennych bohaterów-kierowców i opowiedzenia ich wzruszających historii.  Jeden z członków zespołu przyznał, że wzruszyły go historie kierowców. Filmowcy na własne oczy zobaczyli to, co łączy wszystkich kierowców: ciężką pracę. Przejazd z punktu A do B to ich praca.

To jest ich życie. Jednak ich rzeczywistym motorem napędowym jest prawdziwy cel ich pracy. „Dlatego ta kampania jest taka osobista”. Oraz historie, które opowiedzą po powrocie do domu. A wszystko to dlatego, że chcieli nagrać film o oleju silnikowym, który pracuje tak ciężko jak kierowca.

więcej na stronie dla kierowców

Shell Rimula R6 LME

Niska emisja spalin, obniżenie kosztów eksploatacji i oszczędność energii – doskonały olej dla transportu ciężarowego i transportu publicznego.

Shell Rimula R4 X

Wiemy, że jazda może być wymagająca zarówno dla ciebie, jak i dla silnika Twojego pojazdu. Dlatego dokładamy starań, aby twoja podróż zawsze była najprzyjemniejsza.

Inne interesujące zagadnienia

Oleje Shell Rimula obniżające zużycie paliwa

Oleje Shell Rimula to wiodące, nowoczesne rozwiązania smarne zapewniające rzeczywistą oszczędność paliwa i obniżenie kosztów operacyjnych.

Oleje wielosezonowe Shell Rimula o niskiej emisji zanieczyszczeń

Wydajna praca układów emisji zanieczyszczeń pozwala zagwarantować wysoką sprawność silnika.

Zaawansowane oleje wielosezonowe Shell Rimula

Zaawansowane oleje wielosezonowe Shell Rimula opracowano z myślą o pojazdach poruszających się po drogach publicznych i poza nimi.

Oleje jednosezonowe Shell Rimula

Oleje opracowano z przeznaczeniem do różnorodnych zastosowań w starszych pojazdach poruszających się po drogach publicznych oraz w pojazdach terenowych.