telefon z ekranem aplikacji Shell ClubSmart, na sankach, obok prezenty i karta Shell ClubSmart

Dużymi krokami zbliża się koniec roku! A wraz z nim tradycyjne odliczanie do 31 grudnia – to właśnie wtedy wszystkie punkty tracące ważność są kasowane, a wszystkie nieużywane karty blokowane. Wymień swoje punkty na atrakcyjne nagrody z oferty Shell ClubSmart oraz oferty naszych Partnerów do 31 grudnia 2019 r. zanim stracą one ważność!

Sprawdź oferty Shell ClubSmart

Co oznacza, że Twoje punkty tracą ważność?

Wszystkie punkty Shell ClubSmart są ważne 4 lata. Jeśli nie wymienisz punktów zebranych przed 31 grudnia 2015 roku, stracą one ważność 31 grudnia 2019 roku i zostaną usunięte z Twojego konta.

Które karty Shell ClubSmart zostaną zablokowane?

Wszystkie karty Shell ClubSmart, które nie były używane do żadnej transakcji przez 36 miesięcy, zostaną zablokowane*, a zebrane punkty usunięte bez możliwości ich przywrócenia po tym okresie**. Dlatego jeśli chcesz zachować swoją kartę i zebrane punkty, użyj jej przed 31 grudnia 2019 r.

* Przez zablokowanie rozumie się wykluczenie z Programu Uczestnika nieaktywnego od 1.01.2016 r. z jednoczesnym unieważnieniem punktów znajdujących się na jego karcie Shell ClubSmart.

** Zgodnie z regulaminem Programu Shell ClubSmart, pkt VIII.

karta Shell ClubSmart, aplikacja Shell Clubsmart na ekranie telefonu, prezent i tablica z napisem Płać punktami

Co należy zrobić, aby uchronić punkty przed skasowaniem, a kartę przed zablokowaniem?

Idealnym sposobem na wykorzystanie wygasających punktów jest ich wymiana na wyjątkowe nagrody z oferty Shell ClubSmart lub rabat na paliwa Shell, a także płatność punktami za paliwo, myjnię i zakupy na stacjach Shell. Szczegóły ofert znajdziesz na www.shellsmart.com. Nie zwlekaj i wykorzystaj zebrane punkty już teraz!

Aby sprawdzić, czy Twoje punkty Shell ClubSmart stracą ważność, zaloguj się na swoim koncie Shell ClubSmart na stronie internetowej www.shellsmart.com albo skontaktuj się z biurem obsługi klienta Shell ClubSmart.

Pamiętaj, że korzystanie z karty Shell ClubSmart zawsze się opłaca! Możesz się nią posłużyć, aby zbierać punkty, zamówić nagrody z oferty Shell ClubSmart, otrzymywać rabat na paliwa, a także komunikaty ze spersonalizowanymi ofertami. Dzięki karcie Shell ClubSmart masz również możliwość płatności punktami na wybranych stacjach Shell. Karta Shell ClubSmart pozwala cieszyć się też atrakcyjnymi ofertami naszych Partnerów.

Sprawdź wszystkie korzyści Shell ClubSmart

WIĘCEJ W PUNKCIE „OFERTY I PROMOCJE”

Bądź Smart w drodze!

Z kartą Shell ClubSmart skorzystasz z darmowej pomocy w razie rozładowania akumulatora, wymiany niewłaściwego paliwa, zmiany koła lub braku paliwa. Sprawdź jak być smart podczas podróży!

Bądź Smart i oszczędzaj

Najprostszy sposób na zatrzymanie pieniędzy w portfelu? Proste – płatności przy użyciu punktów Shell ClubSmart.