Poznaj naszych nowych partnerów programu Shell ClubSmart – to znane i lubiane marki: Smyk, ANSWEAR.com, H&M, Cholewiński, Yes, Cinema City, Helios, Euro RTV AGD, Morele, Virtualo.
A dzięki formie e-bonów nagrody programu możesz odbierać w każdym miejscu i o każdej porze.
Zbieraj punkty i wybieraj nagrody!

Jeśli lubisz przeczytać dobrą książkę (albo jej posłuchać), możesz wybrać nagrody w postaci e-bonów do księgarni Virtualo.pl, gdzie czeka na Ciebie ponad 70 000 pozycji, zarówno w postaci e-booków, jak i audiobooków. Kryminały, fantastyka, reportaże, thrillery, powieści historyczne, lektury, literatura dla dzieci i wiele więcej.

A jeżeli epickie historie wolisz oglądać, wybierz e-bony do kina – sieci Cinema City i Helios serdecznie zapraszają przed swoje ekrany.

Chcesz zadbać o swój wygląd? Z pomocą przyjdą Ci e-bony od firm H&M i Answear. Nie zapomnij o dodatkach, np. eleganckiej galanterii skórzanej i bagażu od Cholewińskiego. U tych partnerów znajdą coś dla siebie zarówno wielbiciele klasycznej elegancji, jak i ci, którzy preferują nowoczesne wzornictwo. I jeszcze kropka nad i – e-bony od firmy Yes oferującej wysokiej jakości biżuterię.

Wolisz sprzęt elektroniczny albo artykuły gospodarstwa domowego? Sięgnij po e-bony do znanej sieci Euro RTV AGD lub sklepu Morele. Znajdziesz tam wszystko – od baterii AAA, przez miksery aż po 2-drzwiową lodówkę z kostkarką lodu.

Pamiętaj również, że w ofercie nadal mamy dla Ciebie vouchery innych partnerów takich jak Vistula/Wólczanka, W. KRUK, DUKA czy Zalando… masz więc pełnię możliwości! Wystarczy jedynie zalogować się do swojego konta na stronie shellsmart.com lub w aplikacji, wybrać nagrodę i zamówić ją, a na Twój adres e-mail zostanie automatycznie wysłany kod vouchera do realizacji w sklepie. Życzymy udanych zakupów!

Wszystkie nagrody dostępne są w aplikacji Shell ClubSmart lub na stronie TUTAJ

To wszystko masz na wyciągnięcie ręki. I nie musisz robić niczego nadzwyczajnego, po prostu zbieraj punkty ClubSmart.

Życzymy radości z nagród!

Bądź smart z kartą wirtualną w aplikacji Shell ClubSmart

Zaloguj się w aplikacji Shell ClubSmart i aktywuj swoją kartę za pomocą telefonu.

Płać punktami Shell ClubSmart i oszczędzaj!

Najprostszy sposób na zatrzymanie pieniędzy w portfelu? Proste – płatności przy użyciu punktów Shell ClubSmart.