Under the open sky

POD GOŁYM NIEBEM

W słoneczny dzień więcej czasu spędzisz pod gołym niebem. Od grilla, przez hamak, po pełnoprawny biwak – w nowym zestawie nagród znajdziesz wszystko to, co prawdziwy miłośnik umilania sobie czasu na świeżym powietrzu mieć powinien.

Do it yourself campaign

ZRÓB TO SAM

Każdy z nas ma w sobie odrobinę ze złotej rączki, czasem więcej niż odrobinę. Czasem wręcz wszystko. Z myślą o tych, którzy żyją rękodziełem, jak i tych, którzy potrzebują czasem dokręcić poluzowaną śrubkę, przygotowaliśmy coś specjalnego.

Youngest traveler toys

NAJMŁODSI PODRÓŻNICY

Nigdy nie zapominamy o najmłodszych. Szykując zestawy nagród, zawsze pamiętamy o małych podróżnikach. W sezonie letnim przygotowaliśmy nie tylko zabawki, ale również plecaki, w które młodzi wędrowcy mogą spakować wszystko, czego najbardziej potrzebują.

Pozwól Shell nagrodzić cię za bycie lojalnym konsumentem. Wybierz to, co podoba ci się najbardziej, wymień punkty i odbierz nagrody!

Możesz to zrobić w aplikacji Shell, na stronie https://www.shellsmart.com lub na stacjach Shell.

Jeśli nie jesteś jeszcze uczestnikiem Shell ClubSmart, zarejestruj się już dziś i korzystaj z wszystkich benefitów programu. Sprawdź, jak się zarejestrować.

Nagrody dostępne do 31.12.2019 lub do wyczerpania zapasów.