W tych dniach – od 6.00 do 11.00 – kup produkty z oferty Shell Café za min. 6 zł lub zatankuj min. 30 l paliwa Shell V-Power, aby otrzymać kupon na kawę Shell Café o pojemności 200 ml.

Dla prawdziwych wielbicieli naszych kaw Shell Café mamy dodatkową niespodziankę! W wybranych punktach dużych miast (takich jak Warszawa, Kraków, Toruń, Wrocław, Katowice i in.), od 29.09 do 2.10, nasi rowerowi bariści będą serwować kawy Shell Café.

Promocja obowiązuje od 29.09.2021 r. do 5.10.2021 r., w godzinach 6.00-11.00. Za zakup produktów z oferty Shell Café (z wyłączeniem wody, słodkich wypieków oraz sezamków) za min. 6 zł lub zatankowanie min. 30 l paliwa Shell V-Power otrzymasz jednorazowy kupon na wybraną kawę Shell Café o pojemności 200 ml. Do wyboru: espresso, kawa czarna, z mlekiem, cappuccino, flat white lub caffé latte. Kupon jest ważny do 5.10.2021 r. i można go zrealizować na dowolnej stacji Shell objętej promocją. Przy jednej transakcji kasowej wydawany jest jeden kupon. Oferta nie dotyczy transakcji dokonywanych za pomocą kart paliwowych. Za kawy wydane w ramach promocji nie są naliczane punkty w programie Shell ClubSmart. Oferta dotyczy wybranych stacji Shell.

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TAKŻE

Wtorki i czwartki z Shell V-Power

Poczuj jakość paliw premium w cenie paliw podstawowych.

Oferty i promocje

Poznaj wszystkie specjalne promocje, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze oraz produkty, dzięki którym będziesz mógł zdobyć więcej punktów Shell ClubSmart!