Przez całą niedzielę na błoniach PGE Narodowego czekało na Was wszystko, co mali i duzi fani motoryzacji lubią najbardziej!

Wspaniała kawalkada Ferrari pod przewodnictwem Kimiego Räikkönena prowadzącego piękne Ferrari 488 Spider przejechała ulicami Warszawy i zaparkowała pod sceną. Wielkie zainteresowanie budził prawdziwy bolid pokazowy Scuderia Ferrari.

Sam mistrz F1 spotkał się z fanami, odpowiadał na pytania i rozdawał autografy. Kimi Räikkönen ponownie usiadł za kierownicą swojego niebieskiego Ferrari, w którym ku uciesze fanów dał emocjonujący pokaz swoich możliwości!

Przez całą imprezę chętni mogli oglądać pokazy rowerowe, a wielkich emocji dostarczył profesjonalny pokaz służb ratowniczych. Fani 3D i wirtualnej rzeczywistości mogli poczuć się jak na prawdziwym wyścigu w Strefie Symulatorów. Dzieci zachwyciła Strefa Małego Inżyniera oraz Strefa Robotyki. Całe rodziny miały też okazję brać udział w warsztatach pierwszej pomocy.

Bardzo ucieszyła nas długa kolejka do Mobilnego Laboratorium Shell, gdzie nasi naukowcy odpowiadali na pytania i demonstrowali działanie nowego paliwa Shell V-Power z formułą DYNAFLEX.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i mamy nadzieję, że spotkamy się na kolejnych wydarzeniach napędzanych przez Shell V-Power!

WIĘCEJ W PUNKCIE „OFERTY I PROMOCJE”

Oferta rabatowa – Rabatka

Specjalna oferta dla lokalnych przedsiębiorców, którzy zdecydują się na przypisanie do jednej ze stacji sąsiadujących z ich biznesem.

Może zainteresuje cię także

Pomocna obsługa na Shell

Wiosna, ach to ty! Wraz z temperaturą wzrasta w nas ochota na wyruszenie w drogę. Niezależnie od tego, czy planujesz pierwszą w tym sezonie kilkudniową eskapadę, czy niedzielną przejażdżkę do lasu - zadbaj o to, by Twoje auto także obudziło się z zimowego snu. Pomoże Ci w tym nasza profesjonalna obsługa.