kubek kawy deli by Shell

Kawa lub czekoladka gratis z myjnią Shell

Kiedy my będziemy czyścili Twoje auto na błysk, Ty odpręż się z aromatyczną kawą deli by Shell lub apetyczną czekoladką Reese’s – w Shell dostaniesz ją gratis*! Wystarczy tylko, że skorzystasz z jednego z poniższych programów, które są dostępne w naszej myjni:

  • Perfect Shine
  • Lux Plus
  • Perfect Wash

Sprawdź ofertę myjni

* Promocja obowiązuje w terminie: 1.12.2019 r. – 29.02.2020 r. lub do wyczerpania zapasów produktów na wybranych stacjach Shell wyposażonych w myjnie. Oferta dotyczy programów: Perfect Shine, Lux Plus, Perfect Wash. Kupując jeden z wyszczególnionych programów, kawę czarną deli by Shell o pojemności 200 ml lub wybrane czekoladki Reese’s otrzymasz gratis. Cena regularna kawy deli by Shell 200 ml wynosi 5,49 zł lub 6,99 zł i różni się w zależności od stacji, natomiast cena regularna czekoladek biorących udział w promocji: Reese’s 39G Big Cup, 42G Dark, 42G White, 42G Sticks to 5,49 zł. Dostępność produktów i programów myjniowych różni się w zależności od stacji. Lista stacji objętych promocją dostępna na stronie www.shell.pl.

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TAKŻE

Ciesz się drogą z nowościami deli by Shell

To od Ciebie zależy, czy każda podróż będzie wyjątkowa. Teraz deli by Shell wspiera Cię, żeby czas na drodze był nie tylko wyjątkowy, ale też… pyszny! Sprawdź, jakie nowości przygotowaliśmy w tym sezonie, jak dbamy o świeżość naszych produktów i jak przygotowujemy nasze kawy i soki.

Bądź Smart i oszczędzaj

Najprostszy sposób na zatrzymanie pieniędzy w portfelu? Proste – płatności przy użyciu punktów Shell ClubSmart.