Konkurs Ducati dobiegł końca. Wyniki konkursu zostaną niebawem ogłoszone na stronie: https://www.facebook.com/ShellPolska.

Nie wygrałeś? Nic straconego, nadal możesz zbierać modele Ducati!

Zbieraj naklejki:

 • po zatankowaniu min. 25 l paliwa Shell FuelSave lub Shell AutoGas dostaniesz 1 naklejkę;

 • po zatankowaniu min. 25 l paliwa Shell V-Power dostaniesz 2 naklejki;

 • po zatankowaniu min. 50 l paliwa Shell V-Power dostaniesz 4 naklejki, przy czym zakup paliwa Shell V-Power w ilości stanowiącej wielokrotność 25 l uprawnia do otrzymania maksymalnie 4 naklejek;

 • przy zakupie produktów deli by Shell za min.12,99 zł dostaniesz 1 naklejkę.

Zbierz 4 naklejki i odbierz 1 z 5 wyjątkowych modeli Ducati za 7,99 zł – dotyczy modeli Monster 900, Xdiavel S, 1199 Superleggera, Hypermotard SP, Scrambler Ducati Icon. Lub zbierz 4 naklejki i odbierz model Desmosedici GP18 za 11,99 zł.

Poznaj bliżej modele motocykli Ducati:

 • DUCATI DESMOSEDICI GP18

  DUCATI DESMOSEDICI GP18

  Wyjątkowy motocykl wyścigowy stworzony wyłącznie do startów w królewskiej klasie MotoGP. Znany ze swojego potężnego silnika o mocy 250 KM i zawrotnej prędkości ponad 350 km/h.

 • DUCATI 1199 SUPERLEGGERA

  DUCATI 1199 SUPERLEGGERA

  Prawdziwy klejnot inżynierii, technologii i osiągów. Wyprodukowano tylko 500 sztuk. Niezwykle niska waga – 155 kg i potężny silnik o mocy 203 KM. Uosobienie sportowego charakteru.

 • DUCATI MONSTER 900

  DUCATI MONSTER 900

  Uwielbiany na całym świecie już od 25 lat. Sportowy charakter i niepowtarzalny design sprawiają, że klasyk ten cieszy się od lat olbrzymią popularnością.

 • DUCATI HYPERMOTARD SP

  DUCATI HYPERMOTARD SP

  To wyjątkowe połączenie drapieżnego wyglądu oraz odważnego i sportowego charakteru. Maksimum emocji – pełna kontrola.

 • DUCATI XDIAVEL S

  DUCATI XDIAVEL S

  Jedyny w swoim rodzaju motocykl typu power cruiser. Agresywna sylwetka i niepowtarzalny design budzą podziw, a osiągi - rodem z toru wyścigowego - są niedostępne dla innych motocykli w tej klasie.

 • SCRAMBLER DUCATI ICON

  SCRAMBLER DUCATI ICON

  Współczesna ikona wolności. Połączenie najnowszej technologii z klasyczną formą. Kochany przez fanów motocykli na całym świecie. Charakterystyczny żółty kolor jest wprost zaczerpnięty z modelu z 1962 roku.

Promocja trwa od 17.06.2019 r. do 08.09.2019 r. lub do wyczerpania produktów promocyjnych. Produkt na licencji Ducati Motor Holding S.p.A. w skali 1:18. Dostępność modeli z kolekcji zależy od aktualnej oferty stacji. Rzeczywisty wygląd modeli może odbiegać od prezentowanego na materiałach promocyjnych.

WIĘCEJ W OFERTY I PROMOCJE

Ciesz się drogą

Doceniaj lepszą stronę codziennych dojazdów! Wstąp na stację Shell po wysokiej jakości paliwa, pyszne jedzenie oraz nagrody Shell ClubSmart.

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TAKŻE

Ciesz się drogą z nowościami deli by Shell

To od Ciebie zależy, czy każda podróż będzie wyjątkowa. Teraz deli by Shell wspiera Cię, żeby czas na drodze był nie tylko wyjątkowy, ale też… pyszny! Sprawdź, jakie nowości przygotowaliśmy w tym sezonie, jak dbamy o świeżość naszych produktów i jak przygotowujemy nasze kawy i soki.

Shell V-Power

Shell V-Power to najlepsze paliwo dla osiągów i wydajności. Poczuj przyjemność z jazdy.