Pokaż, kto rządzi na drodze! Pobierz aplikację Shell, zarejestruj się i… ruszaj w trasę, by uzyskać jak najlepsze wyniki w wyzwaniu Shell Drive. Twój wynik zależeć będzie od czasu, jaki spędzisz na drodze oraz Twoich umiejętności prowadzenia auta w najbardziej wydajny sposób. Na uzyskanie jak największej liczby punktów masz czas od 3 lipca do 31 sierpnia.

Pamiętaj, że pomóc Ci może także paliwo, jakie tankujesz. Dlatego wybierz nowy Shell V-Power ze wzmocnioną formułą Dynaflex – nasze najlepsze paliwo dla osiągów i wydajności.

Jest o co walczyć! Kierowca najlepszy z najlepszych będzie miał okazję przekonać się na własnej skórze, jak to jest być testowym kierowcą kultowego Ferrari. Nagrodą za pierwsze miejsce jest wyjazd wraz z osobą towarzyszącą do głównej siedziby Ferrari we włoskim Maranello:

  • Dzień 1: transfer z lotniska w Bolonii do luksusowego hotelu w Maranello, lunch w restauracji Ferrari Cavallino, zwiedzanie fabryki Ferrari z przewodnikiem oraz kolacja powitalna w słynnej restauracji Montana
  • Dzień 2: wizyta na torze testowym Ferrari we Fiorano – cały dzień spędzony za kierownicą Ferrari 488 GTB z asystą profesjonalnych instruktorów wyścigowych Ferrari (UWAGA – osoba towarzysząca spędza ten czas na trybunach); wieczorem ekskluzywna kolacja w muzeum Ferrari
  • Dzień 3 – wymeldowanie z hotelu, transfer na lotnisko w Bolonii
  • Wszyscy goście otrzymają specjalny pakiet podarunkowy Shell

Nie ma na co czekać – zatankuj do pełna, rozgrzej silnik, odpal aplikację Shell i podejmij wyzwanie Shell Drive! Być może to właśnie Twoja wydajna jazda doprowadzi Cię na tor wyścigowy Ferrari?

Zapoznaj się z regulaminem konkursu

Może zainteresuje Cię także

Nowy Shell V-Power

Twój silnik zasługuje na więcej! Gdziekolwiek jedziesz, jedź z nowym Shell V-Power dla osiągów i wydajności. 

Technologia DYNAFLEX

Od ponad 100 lat Shell skutecznie wykorzystuje wiedzę naukowo-inżynieryjną, by tworzyć jedne z najbardziej innowacyjnych paliw na świecie. Dowiedz się, czym jest technologia DYNAFLEX i w jaki sposób wspomaga silnik Twojego samochodu.