Aromatyczne kawy w zestawie z chrupiącym ciastkiem, potrójna porcja orzeźwiającego pobudzenia i wiele, wiele więcej! Odkryj wszystkie pełne smaku promocje, które czekają na Ciebie w tym miesiącu na stacjach Shell.

Two coffee

ZABIERZ W DROGĘ ZESTAW IDEALNY

Nic nie pasuje lepiej do aromatycznej kawy niż chrupiące, smakowite ciastko. Odwiedź najbliższą stację Shell i skompletuj swój zestaw idealny - kup dwie dowolne duże kawy 400ml i dobierz do nich pyszne ciastko czekoladowe, owsiane lub bez cukru jedynie za 1 zł. W promocji biorą udział także nasze orzeźwiające kawy mrożone Shell Café!1

Sprawdź, które stacje objęte są tą promocją.

Orange juice

POCZUJ SMAK UDANEGO PORANKA

Zacznij dzień ze smakiem i nabierz energii na cały poranek z pyszną promocją na stacjach Shell. Do 10:00 sięgnij po wybrane danie z oferty śniadaniowej, a świeżo wyciśnięty sok z najsłodszych odmian pomarańczy będzie Twój za 1 grosz!2

Sprawdź, które stacje objęte są tą promocją.

Three cold coffee

SIĘGNIJ PO POTRÓJNE POBUDZENIE

Co może być lepszego od orzeźwiającego pobudzenia? Jego potrójna porcja! Przekonaj się sam i odwiedź jedną ze stacji Shell, sięgnij po dwie dowolne puszki wyjątkowej kawy Cold Brew Shell Café, a trzecia sztuka będzie Twoja za 1 grosz.3

Sprawdź, które stacje objęte są tą promocją.

1Oferta obowiązuje od 04.07.2023 do 31.08.2023 lub do wyczerpania zapasów, na wybranych stacjach Shell oznaczonych materiałami promocyjnymi. Żeby skorzystać z oferty i móc zakupić ciastko Shell Café cookie czekoladowe 70 g albo owsiane z cukrem lub bez cukru 50 g za 1 zł, należy podczas tej samej transakcji kupić dwie dowolne kawy Shell Café o pojemności 300 lub 400 ml (Americano z mlekiem mega, Cappuccino mega, Flat white mega, Caffe latte mega, Mocha mega, Americano mega fil., Americano z mlekiem mega fil., Cappuccino mega fil., Fat white mega fil., Cafe latte mega fil., Mocha mega fil., Americano bz. kof. mega, Caffe latte bz.kof. mega, Cappuccino bz.kof.mega, Ice latte nut and caramel, Ice latte mandarynkowa , Frappe affog/pist/śmiet., Frappe affog/orze/śmiet, Piernikowe latte, Piernikowe latte/śmiet.,Piernikowe lodowe latte, Karmelowe lodowe latte). Najniższa cena wyżej wymienionych ciastek Shell Café biorących udział w promocji z ostatnich 30 dni wynosi 4,99 zł / 50 - 70 g. Oferta nie obowiązuje podczas transakcji przy użyciu kart paliwowych. Promocja nie łączy się z akcją 7 kawa gratis. Zdjęcia mają charakter poglądowy, a produkt finalny może różnić się od tego prezentowanego na fotografii. Szczegółowe informacje odnośnie alergenów dostępne są u kasjerów. Szczegóły oferty i lista stacji na www.shell.pl.

2Oferta obowiązuje od 04.07.2023 do 31.08.2023 lub do wyczerpania zapasów, na wybranych stacjach Shell oznaczonych materiałami promocyjnymi. Żeby skorzystać z oferty i móc zakupić sok pomarańczowy Shell Café 0.4 l za 1 gr, należy podczas tej samej transakcji kupić wybrane śniadanie Shell Café do godziny 10 (Jajecznica, Jajecznica z parówką, Jajecznica z boczkiem, Jajecznica z szynką, Omlet z pomidorem i szynką, Szakszuka z pomidorami, Szakszuka z pomidorami i chorizo, Śniadanie DeLux, Śniadanie wyborne, Śniadanie klasyczne, Śniadanie klasyczne z boczkiem/szynką). Najniższa cena wyżej wymienionego soku Shell Café biorącego udział w promocji z ostatnich 30 dni wynosi 12,99 zł / 0,4 l. Oferta nie obowiązuje podczas transakcji przy użyciu kart paliwowych. Zdjęcia mają charakter poglądowy, a produkt finalny może różnić się od tego prezentowanego na fotografii. Szczegółowe informacje odnośnie alergenów dostępne są u kasjerów. Szczegóły oferty i lista stacji na www.shell.pl.

3Oferta obowiązuje od 04.07.2023 do 31.08.2023 lub do wyczerpania zapasów, na wybranych stacjach Shell oznaczonych materiałami promocyjnymi. Żeby skorzystać z oferty i móc zakupić trzecią puszkę kawy Shell Café Cold Brew 200 ml (Cappuciono vegan, Coffe lub Coffe extra kick) za 1 grosz, należy podczas tej samej transakcji kupić dwie wybrane puszki wyżej wymienionych kaw. Najniższa cena wyżej wymienionych kaw Shell Café Cold Brew 200 ml biorących udział w promocji z ostatnich 30 dni wynosi 12,99 zł / 200 ml. Oferta nie obowiązuje podczas transakcji przy użyciu kart paliwowych. Szczegółowe informacje odnośnie alergenów dostępne są u kasjerów. Szczegóły oferty i lista stacji na www.shell.pl.

Polecane artykuły

Na naszych stacjach

Dbamy o to, by poziom obsługi na naszych stacjach był coraz lepszy, a klienci wychodzili z nich bardziej zadowoleni niż przed przyjazdem.

Lokalizator stacji paliw Shell

Znajdź najbliższą stację Shell i zaplanuj trasę.

Bądź smart z kartą wirtualną w aplikacji Shell ClubSmart

Zaloguj się w aplikacji Shell ClubSmart i aktywuj swoją kartę za pomocą telefonu.