Korzyści pakietu assistance w podróży

Będąc uczestnikiem programu Shell ClubSmart możesz korzystać z Assistance w podróży bez żadnych dodatkowych opłat. Aby skorzystać z oferty wystarczy, że masz zarejestrowane konto na stronie shellsmart.com, a w miesiącu poprzedzającym zdarzenie na Twojej karcie zarejestrowano transakcję o wartości powyżej 1 punktu Shell ClubSmart.

Ładowanie akumulatora

Ładowanie akumulatora

Ładowanie akumulatora

Jeśli w trakcie podróży rozładuje Ci się akumulator w samochodzie, pakiet Assistance w podróży gwarantuje Ci jego naładowanie.

Zmiana koła

Zmiana koła

Zmiana koła

Jeśli w trakcie podróży koło w Twoim samochodzie ulegnie zniszczeniu, pakiet Assistance w podróży gwarantuje Ci szybką i sprawną pomoc przy wymianie zepsutego koła.

Wymiana niewłaściwego paliwa

Pomoc przy wymianie niewłaściwego paliwa

Pomoc przy wymianie niewłaściwego paliwa

Jeśli zatankujesz niewłaściwy rodzaj paliwa, pakiet Assistance w podróży gwarantuje Ci pomoc przy jego wymianie.

Dowóz paliwa

Dowóz paliwa, gdy skończy się w podróży

Dowóz paliwa, gdy skończy się w podróży

Jeśli podczas podróży zabraknie Ci paliwa, pakiet Assistance w podróży gwarantuje Ci dowóz paliwa do lokalizacji, w której się znajdujesz.

* Podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za realizację oraz jakość świadczonych usług assistance jest AWP P&C S.A. Oddział w Polsce. Szczegółowe informacje dotyczące zakresu ochrony określone są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Oferta obowiązuje do 31.12.2019 r.

WIĘCEJ W PUNKCIE „OFERTY I PROMOCJE”

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TAKŻE