• Darmowa kawa dla służb

  Darmowa kawa dla służb

  W podziękowaniu służbom Pogotowia, Straży Pożarnej, Policji, Wojska, Straży Miejskiej i Straży Granicznej włączyliśmy się w akcję „Darmowa kawa dla służb”. Podczas jej trwania wydaliśmy tysiące darmowych ciepłych napojów. Tym gestem chcielibyśmy wyrazić wdzięczność za codzienny trud włożony w ratowanie naszego zdrowia i dbania o bezpieczeństwo.

 • Dzięki Wam Polska jest w ruchu

  Dzięki Wam Polska jest w ruchu

  Chcielibyśmy również podziękować wszystkim kierowcom i życzyć im bezpiecznej drogi. To dzięki Wam Polska jest cały czas w ruchu! Z tego względu, aby pokazać naszą wdzięczność, wydaliśmy tysiące darmowych kaw kierowcom samochodów ciężarowych, którzy pracują dla naszych klientów flotowych.

 • Wspieramy razem z Hyundaiem

  Wspieramy razem z Hyundaiem

  Razem możemy więcej! Dlatego połączyliśmy siły z Hyundai Motor Poland i przekazaliśmy bony paliwowe do samochodów, które trafiły do użytku MSWiA w Warszawie. W ten sposób chcieliśmy podziękować i odwdzięczyć się tym, którzy codziennie ratują nasze życie i zdrowie.

 • Wspieramy personel medyczny

  Wspieramy personel medyczny

  Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dlatego w ramach wsparcia personelu medycznego w walce z COVID-19 przekazaliśmy specjalistyczne maski filtrujące jednostkom pogotowania w Krakowie, Katowicach, Warszawie, Lublinie, Kielcach, Rzeszowie, Wrocławiu, Szczecinie oraz Wojewódzkiemu Szpitalowi w Kaliszu.