Stanisław pracuje na stacji Shell jako doradca paliwowy. Gdy 3 lata temu obejmował to stanowisko, nie spodziewał się, że praca w obsłudze klienta da mu tyle satysfakcji.
Jest przyjemnie pracować z ludźmi  – mówi, a na wspomnienie miłyc  h słów usłyszanych od klienta trudno mu ukryć szeroki uśmiech.

Stanisław, Forecourt Attendant

Z ostatnich dni miły przypadek. Powitanie, obsługa, Pan klient odjeżdża, życzę miłego dnia. „Na pewno będzie miły, dlatego, że miałem szczęście spotkać Pana dzisiaj” – wspomina Stanisław.

Jednym z obowiązków na stanowisku pracownika podjazdu jest prezentacja oferty premium i doradzanie rodzaju paliwa. Stanisławowi pełnienie tego zadania przychodzi z łatwością, bo, jak twierdzi: – Sprzedajemy produkty, za które nie musimy się wstydzić. Dlatego chętnie udziela rad, a gdy napełnia bak poleconym przez siebie paliwem czuje, że jego praca ma realną wartość i przekłada się na zadowolenie klienta oraz dobry wizerunek firmy.

Na stacji Shell nie brakuje okazji, by pomóc klientom, a Stanisław wykorzystuje każdą z nich. Zatankuje paliwo, uzupełni płyn do spryskiwaczy, wytrze lusterka dla zwiększenia bezpieczeństwa itp., a to wszystko z uśmiechem. Nic dziwnego, że ludzie przepadają za rozmową ze Stanisławem – jego nie da się nie lubić.

Zdaniem Stanisława dojrzały wiek pomaga mu w pracy, bo ludziom kojarzy się z doświadczeniem i powagą, a nawet przydaje prawdziwości słowom. Stanisław szczyci się poważaniem wśród klientów, a swój autorytet wykorzystuje do rozwiązywania sytuacji problemowych.

Jest zakaz palenia. Ktoś wyciąga papierosy. Zwracam mu uwagę i z racji wieku jestem lepiej odbierany niż młody człowiek, który podchodzi do człowieka, który mógłby być jego ojcem – podkreśla Stanisław.

Jednocześnie specyfika pracy i elastyczny grafik daje Stanisławowi wolność i czas na życie prywatne. Dzięki temu stanowisko doradcy paliwowego Shell da satysfakcję każdemu, kto lubi ludzi i potrafi im zaoferować pomocną dłoń i dobre słowo.

Sprawdź wymagania i korzyści dla kandydatów do pracy na stacji Shell

POZNAJ POZOSTAŁE HISTORIE

Agata Ekspert obsługi Klienta / Kasjer

Opis historii pracownika: Agata, Ekspert obsługi Klienta / Kasjer.

Emil Doradca paliwowy / Pracownik podjazdu

Opis historii pracownika: Emil, Doradca paliwowy / Pracownik podjazdu.

Katarzyna Kierownik stacji

Opis historii pracownika: Katarzyna, Kierownik stacji.

Marta Kierownik stacji

Opis historii pracownika: Marta, Kierownik stacji.

WIĘCEJ W SEKCJI KARIERA

Dostępne stanowiska

Na stacji Shell zawsze dzieje się coś ciekawego.
 Odkryj pracę, która najlepiej spełni twoje oczekiwania.

Dowiedz się więcej

Oto pytania najczęściej zadawane przez kandydatów do pracy na stacji Shell.