Stanisław pracuje na stacji Shell jako doradca paliwowy. Gdy 3 lata temu obejmował to stanowisko, nie spodziewał się, że praca w obsłudze klienta da mu tyle satysfakcji.
Jest przyjemnie pracować z ludźmi  – mówi, a na wspomnienie miłyc  h słów usłyszanych od klienta trudno mu ukryć szeroki uśmiech.

Stanisław, Forecourt Attendant

Z ostatnich dni miły przypadek. Powitanie, obsługa, Pan klient odjeżdża, życzę miłego dnia. „Na pewno będzie miły, dlatego, że miałem szczęście spotkać Pana dzisiaj” – wspomina Stanisław.

Jednym z obowiązków na stanowisku pracownika podjazdu jest prezentacja oferty premium i doradzanie rodzaju paliwa. Stanisławowi pełnienie tego zadania przychodzi z łatwością, bo, jak twierdzi: – Sprzedajemy produkty, za które nie musimy się wstydzić. Dlatego chętnie udziela rad, a gdy napełnia bak poleconym przez siebie paliwem czuje, że jego praca ma realną wartość i przekłada się na zadowolenie klienta oraz dobry wizerunek firmy.

Na stacji Shell nie brakuje okazji, by pomóc klientom, a Stanisław wykorzystuje każdą z nich. Zatankuje paliwo, uzupełni płyn do spryskiwaczy, wytrze lusterka dla zwiększenia bezpieczeństwa itp., a to wszystko z uśmiechem. Nic dziwnego, że ludzie przepadają za rozmową ze Stanisławem – jego nie da się nie lubić.

Zdaniem Stanisława dojrzały wiek pomaga mu w pracy, bo ludziom kojarzy się z doświadczeniem i powagą, a nawet przydaje prawdziwości słowom. Stanisław szczyci się poważaniem wśród klientów, a swój autorytet wykorzystuje do rozwiązywania sytuacji problemowych.

Jest zakaz palenia. Ktoś wyciąga papierosy. Zwracam mu uwagę i z racji wieku jestem lepiej odbierany niż młody człowiek, który podchodzi do człowieka, który mógłby być jego ojcem – podkreśla Stanisław.

Jednocześnie specyfika pracy i elastyczny grafik daje Stanisławowi wolność i czas na życie prywatne. Dzięki temu stanowisko doradcy paliwowego Shell da satysfakcję każdemu, kto lubi ludzi i potrafi im zaoferować pomocną dłoń i dobre słowo.

Sprawdź wymagania i korzyści dla kandydatów do pracy na stacji Shell

POZNAJ POZOSTAŁE HISTORIE

WIĘCEJ W SEKCJI KARIERA

Dostępne stanowiska

Na stacji Shell zawsze dzieje się coś ciekawego.
 Odkryj pracę, która najlepiej spełni twoje oczekiwania.