Katarzyna zawsze marzyła o prowadzeniu stacji paliw. Miała marzenie i determinację, by je spełnić. Potrzebowała tylko miejsca pracy. Najlepszym okazała się stacja paliw Shell, gdzie pracuje jako kierownik już od dwóch lat.

katarzyna

Dzięki ludziom, których spotkałam na swojej drodze oraz ciężkiej pracy moje marzenia się spełniły – mówi Katarzyna.

Zaczynała swoją pracę jako sprzedawca, ale od samego początku wiedziała, że nie zamierza poprzestawać na tym stanowisku. Chciała się rozwijać, a programy edukacyjne Shell bardzo w tym pomogły: – Dostałam propozycję szkolenia się na zastępcę kierownika i takowe stanowisko objęłam – mówi Katarzyna. Niedawno awansowała po raz kolejny i jest już samodzielnym kierownikiem stacji.

Z pracą kierownika wiąże się zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem. Dla wielu byłoby to duże wyzwanie – dla Katarzyny także, ale ona lubi stawiać im czoła. Jako kierownik kontaktuje się także z dostawcami i odpowiada za realizowanie planów sprzedażowych.

Katarzyna lubi podróżować. Wyjazdy własnym samochodem są dla niej łatwiejsze, ponieważ, jak wszyscy pracownicy stacji Shell, ma zniżki na paliwo. Chętnie poznaje nowe miejsca, a pomagają jej w tym konkursy wewnętrze organizowane przez Shell. Można w nich wygrać wyjazdy zagraniczne: – Moja praca została doceniona między innymi dwoma takimi wyjazdami. Były to wyjazdy do Budapesztu i do Barcelony – opowiada Katarzyna.

Stacje paliw już dawno przestały być miejscem, które klient odwiedzał jedynie po to, by zatankować samochód. Katarzyna, jako kierownik, doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Podróżni potrzebują także odpoczynku, chcą wypić dobrą kawę czy coś przekąsić. Pracownicy muszą znać ich potrzeby, a kierownik powinien zapewnić jak najlepszą obsługę klienta. Z pracą na stacji Shell wiąże się także coś równie ważnego: – Stali klienci potrzebują porozmawiać z nami, zobaczyć nasz uśmiech, naszą energię. I tą energią dzielimy się z klientami każdego dnia – mówi Katarzyna.

Kierownik stacji dba, by przyjazne warunki pracy utrzymywały się jak najdłużej. Przypadek Katarzyny jest najlepszym przykładem miłej atmosfery, jaka panuje na stacjach Shell:
Przyznam się, że ja swojego męża poznałam na stacji paliw – opowiada Katarzyna.

Sprawdź wymagania i korzyści dla kandydatów do pracy na stacji Shell

POZNAJ POZOSTAŁE HISTORIE

Agata Ekspert obsługi Klienta / Kasjer

Opis historii pracownika: Agata, Ekspert obsługi Klienta / Kasjer.

Emil Doradca paliwowy / Pracownik podjazdu

Opis historii pracownika: Emil, Doradca paliwowy / Pracownik podjazdu.

Marta Kierownik stacji

Opis historii pracownika: Marta, Kierownik stacji.

Stanisław Doradca paliwowy / Pracownik podjazdu

Opis historii pracownika: Stanisław, Doradca paliwowy / Pracownik podjazdu.

WIĘCEJ W SEKCJI KARIERA

Dostępne stanowiska

Na stacji Shell zawsze dzieje się coś ciekawego.
 Odkryj pracę, która najlepiej spełni twoje oczekiwania.

Dowiedz się więcej

Oto pytania najczęściej zadawane przez kandydatów do pracy na stacji Shell.