Emil, Doradca paliwowy / Pracownik podjazdu

Emil pracuje na stacji Shell już od 17 lat. Po takim czasie mogło zmienić się wiele, ale nie jego pasja do motoryzacji i pracy. I choć dni jego pracy zaczynają się tak samo – od ciepłej kawy w gronie przyjaciół z pracy – to każdy z nich przynosi coś nowego.

Przez ten długi czas zdałem sobie sprawę z tego, że robię to, co zawsze chciałem robić – mówi Emil.

Emil jest doradcą paliwowym. To pierwszy pracownik, którego na stacji spotyka klient. Dlatego jego praca to ciągły kontakt z ludźmi. Każdego dnia Emil pomaga klientom dobrać odpowiedni rodzaj paliwa. Klienci bardzo cenią sobie jego rady, a zamiłowanie do motoryzacji pomaga mu w rozwiązywaniu drobnych problemów technicznych.

Wymiana żarówki czy sprawdzenie płynów eksploatacyjnych nie są dla niego problemem. Emil przetrze szyby i lusterka w samochodach klientów, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomoże im także dobrać odpowiednie dla danego auta produkty.

Na stację przyjeżdżają wszystkie możliwe samochody. Fajnie, jak można z klientami porozmawiać, podpowiedzieć coś ciekawego. Możemy im zaoferować coś od siebie. Ludzie są bardzo wdzięczni z tego powodu i przyjadą tu kolejny raz – mówi.

Swoimi radami Emil może dzielić się nie tylko z klientami stacji, ale także z współpracownikami.
Pomoc doświadczonego kolegi będzie bardzo wartościowa dla osób, które dopiero zaczynają swoją karierę na stacjach Shell. Jego entuzjazm i pozytywne nastawienie pomogą nowym pracownikom szybko przyswoić przydatną wiedzę.

Emil ceni sobie poczucie bezpieczeństwa, dlatego jest zadowolony ze stałego zatrudnienia na umowę o pracę. Dzięki temu zamiast martwić się o przyszłość, ma czas, by zająć się swoim życiem prywatnym i poświęcić pasjom. Elastyczny grafik dodatkowo mu to ułatwia. Może dostosować swoje godziny pracy do własnego rytmu dnia.

Z pracą na stacji Shell wiążą się też różne dodatki. Mamy na przykład zniżki na paliwo, kartę MultiSport. Stała praca, wypłata na czas, same korzyści – podsumowuje Emil.

Sprawdź wymagania i korzyści dla kandydatów do pracy na stacji Shell

POZNAJ POZOSTAŁE HISTORIE

WIĘCEJ W SEKCJI KARIERA

Dostępne stanowiska

Na stacji Shell zawsze dzieje się coś ciekawego.
 Odkryj pracę, która najlepiej spełni twoje oczekiwania.