Emil, Doradca paliwowy / Pracownik podjazdu

Emil pracuje na stacji Shell już od 17 lat. Po takim czasie mogło zmienić się wiele, ale nie jego pasja do motoryzacji i pracy. I choć dni jego pracy zaczynają się tak samo – od ciepłej kawy w gronie przyjaciół z pracy – to każdy z nich przynosi coś nowego.

Przez ten długi czas zdałem sobie sprawę z tego, że robię to, co zawsze chciałem robić – mówi Emil.

Emil jest doradcą paliwowym. To pierwszy pracownik, którego na stacji spotyka klient. Dlatego jego praca to ciągły kontakt z ludźmi. Każdego dnia Emil pomaga klientom dobrać odpowiedni rodzaj paliwa. Klienci bardzo cenią sobie jego rady, a zamiłowanie do motoryzacji pomaga mu w rozwiązywaniu drobnych problemów technicznych.

Wymiana żarówki czy sprawdzenie płynów eksploatacyjnych nie są dla niego problemem. Emil przetrze szyby i lusterka w samochodach klientów, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomoże im także dobrać odpowiednie dla danego auta produkty.

Na stację przyjeżdżają wszystkie możliwe samochody. Fajnie, jak można z klientami porozmawiać, podpowiedzieć coś ciekawego. Możemy im zaoferować coś od siebie. Ludzie są bardzo wdzięczni z tego powodu i przyjadą tu kolejny raz – mówi.

Swoimi radami Emil może dzielić się nie tylko z klientami stacji, ale także z współpracownikami.
Pomoc doświadczonego kolegi będzie bardzo wartościowa dla osób, które dopiero zaczynają swoją karierę na stacjach Shell. Jego entuzjazm i pozytywne nastawienie pomogą nowym pracownikom szybko przyswoić przydatną wiedzę.

Emil ceni sobie poczucie bezpieczeństwa, dlatego jest zadowolony ze stałego zatrudnienia na umowę o pracę. Dzięki temu zamiast martwić się o przyszłość, ma czas, by zająć się swoim życiem prywatnym i poświęcić pasjom. Elastyczny grafik dodatkowo mu to ułatwia. Może dostosować swoje godziny pracy do własnego rytmu dnia.

Z pracą na stacji Shell wiążą się też różne dodatki. Mamy na przykład zniżki na paliwo, kartę MultiSport. Stała praca, wypłata na czas, same korzyści – podsumowuje Emil.

Sprawdź wymagania i korzyści dla kandydatów do pracy na stacji Shell

POZNAJ POZOSTAŁE HISTORIE

Agata Ekspert obsługi Klienta / Kasjer

Opis historii pracownika: Agata, Ekspert obsługi Klienta / Kasjer.

Katarzyna Kierownik stacji

Opis historii pracownika: Katarzyna, Kierownik stacji.

Marta Kierownik stacji

Opis historii pracownika: Marta, Kierownik stacji.

Stanisław Doradca paliwowy / Pracownik podjazdu

Opis historii pracownika: Stanisław, Doradca paliwowy / Pracownik podjazdu.

WIĘCEJ W SEKCJI KARIERA

Dostępne stanowiska

Na stacji Shell zawsze dzieje się coś ciekawego.
 Odkryj pracę, która najlepiej spełni twoje oczekiwania.

Dowiedz się więcej

Oto pytania najczęściej zadawane przez kandydatów do pracy na stacji Shell.