Na Dobry Początek

Zastanawiasz się, jak zdobyć wiedzę niezbędną do pracy? Stacje Shell dbają o kompetencje swoich pracowników, zapewniając im profesjonalne szkolenia, warsztaty i kursy online. Ubiegając się o pracę na stacji nie musisz posiadać doświadczenia w branży paliwowej. Każdemu pracownikowi przekazywane są informacje niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków. Czego się nauczysz?

Dzięki szkoleniom online w wygodny i przystępny sposób zdobędziesz wiedzę z zakresu znajomości produktów dostępnych na stacjach Shell: paliw, olejów, produktów spożywczych Deli2Go i karty lojalnościowej ClubSmart. Na platformie online znajdziesz także wszystkie szczegóły dotyczące zasad i korzyści wprowadzanych przez Shell promocji, aby skutecznie zaoferować je Klientom. 

Z myślą o satysfakcji Klientów i Twoim komforcie pracy, wszyscy pracownicy szkoleni są z technik sprzedaży, radzenia sobie w trudnych sytuacjach i rozpoznawania potrzeb Klientów.

Herosi Shell

Wiedzę, którą zdobywasz na szkoleniach możesz wykorzystać w praktyce, a Ci, którzy zrobią to najlepiej mogą liczyć na cenne nagrody. Oto, jak wyglądają konkursy dla pracowników.

“Herosi Shell” to pole do codziennej rywalizacji podczas wykonywania rutynowych obowiązków. Kwalifikacje odbywają się w dwóch kategoriach: praca na kasie i praca na podjeździe, a zadaniem pracowników jest realizacja założonych celów.

Ferrari Dla Najlepszych

Królestwo Ferrari, czyli Maranello. To właśnie do tej włoskiej miejscowości Shell zabrał swoich najlepszych pracowników w 2016 roku. Dla milionów fanów na całym świecie znajdująca się tu fabryka i muzeum luksusowej marki jest jak świątynia.

Kilkudziesięciu najlepszych pracowników stacji Shell wyłonionych w corocznym konkursie przez dwa dni poznawało historię aut, która narodziła się w 1947 roku. W kolekcji Muzeum Ferrari obejrzeć można niemal wszystkie modele tej marki - od klasyków, przez najnowsze egzemplarze, po bolidy Formuły 1. O tym, jak powstają auta można przekonać się w znajdującej się nieopodal fabryce. W Maranello znajduje się również tor Ferrari, na którym nieprzerwanie od 1972 roku testowane są samochody wyścigowe.

Podczas wyprawy nie zabrakło również okazji do integracji nagrodzonych pracowników. Przy wspólnym włoskim posiłku mieliśmy możliwość porozmawiać, wymienić się doświadczeniami i lepiej się poznać. Następnego dnia na wszystkich czekała jeszcze jedna niespodzianka - zwiedzanie położonej nieopodal Bolonii.

Więcej w sekcji Kariera

Dostępne stanowiska

Na stacji Shell zawsze dzieje się coś ciekawego.
 Odkryj pracę, która najlepiej spełni twoje oczekiwania.