Woman talking to shopkeeper

Promocja została stworzona specjalnie z myślą o stałych klientkach Shell i Douglas. Panie będące uczestniczkami programu Shell ClubSmart, które dokonają dowolnej transakcji paliwowej, otrzymają bon rabatowy Douglas. Rabat o wartości 20 zł można wykorzystać w stacjonarnych perfumeriach Douglas i sklepie online przy zakupie produktów za min. 150 zł.

Jest w czym wybierać, ponieważ asortyment sieci Douglas liczy blisko 40 tys. produktów, w tym ponad 300 marek luksusowych i popularnych, spośród których 70 dostępnych jest na wyłaczność. Poza atrakcyjnym rabatem panie odwiedzające perfumerię mogą liczyć na profesjonalne doradztwo wykwalifikowanych konsultantów. Douglas ma w swojej ofercie także różnorodne usługi – zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, manicure, makijaż na każdą okazję oraz bezpłatne pakowanie na prezent.

Specjalna oferta czeka również na klientki perfumerii, które przy zakupach z Kartą Douglas otrzymają kupon rabatowy na paliwa Shell V-Power Nitro+. Rabat rośnie wraz z liczbą zatankowanych litrów paliwa (min.31 l paliwa =10 zł rabatu). Oba kupony rabatowe można realizować do końca kwietnia.

- Shell i Douglas pochodzą z zupełnie różnych branż, łączy nas jednak wysoka jakość produktów i usług, które oferujemy naszym klientom. Nieprzypadkowo na termin akcji wybraliśmy marzec i kwiecień. Początek wiosny to idealny moment, by sprawić sobie i swojemu autu miły prezent, czyli uzupełnić kosmetyczkę o produkty światowych marek dostępne w Douglas i zatankować wysokiej jakości paliwo Shell.

Robieniu wiosennych porządków sprzyja również wizyta na stacjach Shell, gdzie na wszystkich klientów czeka nasza pomocna obsługa, która z przyjemnością zadba o auto, oferując: tankowanie, mycie szyb, lusterek i reflektorów, sprawdzenie ciśnienia w oponach oraz pomoc w dolaniu zakupionego wcześniej płynu do spryskiwaczy – mówi Katarzyna Starke-Zarańska, Fuels Brand Manager, Shell Polska.

Promocja została przygotowana głównie z myślą o kobietach, ale z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci. Więcej informacji na temat promocji oraz wysokiej jakości paliw Shell można znaleźć na stronie: http://www.shell.pl/

Grupa Shell to największy na świecie koncern energetyczny wytwarzający najwyższej jakości produkty oraz oferujący kompleksową gamę usług związanych z dostarczaniem paliw i energii, a także rozwiązań dla klientów biznesowych i indywidualnych. Obecny na polskim rynku od 1992 roku, aktualnie Shell Polska Sp. z o.o. to ponad 400 stacji oferujących kierowcom najwyższej jakości paliwa, olej napędowy oraz gaz LPG. Na stacjach paliwowych Shell klienci mogą korzystać z usług myjni samochodowych, z oferty punktów gastronomicznych oraz robić zakupy w sklepie z pełnym asortymentem produktów spożywczych i motoryzacyjnych. Wszyscy klienci tankujący paliwo Shell mogą uczestniczyć w programie lojalnościowym – Shell ClubSmart. Ponadto wśród produktów motoryzacyjnych Shell dysponuje szeroką gamą najwyższej jakości olejów i smarów, a do klientów biznesowych skierowana jest oferta kart paliwowych euroShell. Ponadto w Krakowie działa Shell Business Operations, jedno z największych centrów usług dla biznesu w Polsce.

Kontakt dla mediów:

Anna Papka 
Rzecznik Prasowy 
Tel. kom.: +48 573 313 620 
e-mail: anna.papka@shell.com

Hanna Żurek
Hill+Knowlton Strategies
Tel.: +48 (22) 536 38 00
Tel. kom. : +48 601 240 478
e-mail: hanna.zurek@hkstrategies.com

Więcej informacji o Shell: www.shell.com

 

Więcej w punkcie "Media"

Może zainteresuje cię także

Aplikacja Shell Motorist

Jesteś w drodze? Shell może być zawsze z tobą. Znajdź najbliższą stację, sprawdzaj ile masz punktów na koncie i korzystaj z atrakcyjnych ofert kiedy tylko tego potrzebujesz.

Wspólne innowacje

Czy masz ciekawy pomysł lub innowacyjną technologię? Poszukujemy partnerów wśród kreatywnych ludzi, firm i instytucji.