*Wyliczenia na podstawie oferowanych rabatów dla użytkowników urządzeń pokładowych oraz obowiązujących stawek VAT i akcyzy. Wyniki kalkulacji mogą się różnić ze względu na rodzaj posiadanego pojazdu, jego stan, rodzaj przewożonego towaru lub warunków drogowych czy pogodowych.

Przyjmuję do wiadomości, że:

  • administratorem danych osobowych wskazanych w niniejszym wniosku jest Shell Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7A, 02-366 Warszawa). Dane osobowe zbierane są w celu zawarcia i realizacji umowy o wydanie i używanie kart euroShell.
  • przysługuje mi prawo dostępu do treści danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania,
  • podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej bez ich podania zawarcie umowy o wydanie i używanie kart euroShell nie jest możliwe.

*co oznacza zgodę na używanie przez Shell Polska sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego produktów i usług Shell Polska sp. z o.o.

Szybki i bezproblemowy zwrot VAT z zagranicy

Z kartą paliwową euroShell odzyskasz zwrot podatku VAT i akcyzy za paliwo zakupione w 30 krajach Europy. Wszystkie procedury skracamy do minimum!

Kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji działań transportowych

Ponad 22 tysiące stacji paliw w 35 krajach, odroczona płatność za paliwo, wszystkie opłaty drogowe (tunele, mosty, promy, ROLA) uiszczane jedną kartą paliwową oraz polskojęzyczna pomoc drogowa 24/7 w całej Europie.

Jedna przejrzysta, szczegółowa faktura zbiorcza

Oraz jedna platforma online pozwalające na stałą kontrolę kosztów.

Wygodne płatności w trasie

Karty paliwowe euroShell są akceptowane na prawie 900 stacjach w całej Polsce, w tym także na stacjach Lotos.

Iwona Blecharczyk, Łukasz Raczek
Poznaj zadowolonych użytkowników euroShell

Iwona Blecharczyk

Zawodowy kierowca, przewozi jedne z najdłuższych ładunków w Europie.

W sieci znana jako Trucking Girl.

Łukasz Raczek

Kierownik w dziale spedycji i transportu jednej z polskich firm. Nadzoruje flotę 60 zestawów.