W 2011 roku nasze dedykowane zespoły ds. nadużyć poprzez aktywne zapobiegania oszustwom ocaliły naszym klientom 4 mln USD - zawsze jesteśmy wyczuleni na podejrzane zachowania.

Z usługą Shell Card Online możesz dokładnie kontrolować jak i gdzie można używać Twoich karty, powstrzymując nieuprawnionego użycie zanim się je podejmie.

Każda transakcja kartą jest monitorowana, co daje jasny i przejrzysty obraz tego, co się właśnie dzieje.

Nowy system firmy Shell wykrywania w czasie rzeczywistym RTD (Real Time Detection) filtruje do 160 mln transakcji rocznie, alarmując gdy tylko pojawia się podejrzane działanie, zapobiegając dodatkowym szkodom Twojej firmy.

Shell ponosi odpowiedzialności natychmiast po zgłoszeniu nadużycia.   

Indywidualny kod pin   

Każda karta paliwowa Shell jest zabezpieczona indywidualnym kodem PIN, co stanowi kolejną warstwę zabezpieczeń. Na każdej karcie można także wytłoczyć indywidualny numer pojazdu lub nazwisko kierowcy, co zachęcić kierowców, aby pilnowali swoich kart.   

Rzeczywista kontrola nad swoimi kartami   

Wyróżnienie kart do użytku krajowego lub międzynarodowego. 

Wybór produktów, za które można płacić każdą kartą - w tym wyszczególnienie wybranych paliw i środków smarnych, umożliwienie płatności za myjnię, opłaty drogowe i inne rzeczy. 

Zamawianie nowych kart lub anulowanie obecnych w kilka minut, dzięki czemu jeszcze nigdy zapobieganie użyciu kart zgubionych lub skradzionych nie było tak łatwe   

Natychmiastowe przejęcie odpowiedzialności  

Gdy tylko otrzymamy potwierdzenie anulowania na piśmie, Shell przejmuje odpowiedzialność za wszystkie następne transakcje. 

specjalne zespoły ds. nadużyć 

Nasze specjalne zespoły ds. nadużyć wychwytują nietypowe zachowania, kontaktując się z Tobą, gdy tylko uznamy, że to może być problem. 

Więcej o kartach paliwowych Shell

Gospodarka paliwowa

Jesteśmy po to, by pomóc Ci w płynnym zarządzaniu Twoją flotą dzięki wiedzy, nowoczesnym narzędziom online oraz elastyczności.

Paliwa najwyższej jakości

Opracowujemy nasze paliwa, mając na uwadze wydajność i ekonomikę, tak aby zapewnić Twojej flocie maksymalne oszczędności oraz osiągi.