Wyznaczamy kierunki innowacji

Od ponad 100 lat Shell skutecznie wykorzystuje wiedzę naukowo-inżynieryjną, by tworzyć najbardziej innowacyjne paliwa na świecie. Chcemy, by nasi Klienci zawsze mieli dostęp do zaawansowanych technologicznie produktów. By osiągnąć ten cel, ponad 200 naukowców i specjalistów pracuje nad nowymi technologiami w laboratoriach Shell oraz na torach wyścigowych F1.

Już dziś wypróbuj nasze najmocniejsze paliwa z rodziny Shell V-Power Nitro+.

Dlaczego Warto Wybrać Shell V-Power Nitro+?

Shell V-Power Nitro+ działa już od pierwszego tankowania.

Shell V-Power Nitro+ tworzy na metalowych powierzchniach ochronną warstwę, która ogranicza powstawanie korozji, przez co pomaga chronić istotne elementy układu wtrysku paliwa.

Technologia Modyfikacji Tarcia ogranicza tarcie i pozwala dostarczyć więcej energii ze spalania paliwa do napędzania samochodu.

Paliwo Shell V-Power Nitro+ stworzone zostało we współpracy ze Scuderia Ferrari.

Dlaczego Shell V-Power Nitro+ Racing?

To 100-oktanowe paliwo, które pomaga dostarczać więcej mocy przez efektywniejsze spalanie.

Zawiera unikalny zestaw dodatków Shell z formułą podwójnego działania, pomagający aktywnie czyścić i chronić silnik.

Technologia Modyfikacji Tarcia - opracowana, by pomagać w redukcji tarcia i udostępniać więcej energii układowi napędowemu dla lepszych osiągów i szybkości reagowania.

Paliwo wyścigowe Shell V-Power, stosowane przez Ferrari w wyścigach F1, składa się w co najmniej 99% ze składników tego samego typu, co paliwa V-Power Nitro+ Racing.

Jak benzyna bezołowiowa Shell V-Power Nitro+ pomaga zabezpieczać silnik przed osadami i korozją?

Unikalna podwójna formuła bezołowiowego paliwa Shell V-Power Nitro+ zaprojektowana została tak, by aktywnie czyścić Twój silnik i chronić go przed osadami zmniejszającymi jego wydajność.

Czy wiesz, jak wiele osadów gromadzi się na kluczowych elementach silnika?

Niskiej jakości paliwa, niezawierające dodatków, sprzyjają powstawaniu osadów w silniku, przez co pogarszają jego możliwe osiągi.

Naukowcy z laboratoriów Shell opracowali unikalne paliwa Shell V-Power Nitro+, których zadaniem jest ochrona silnika przed osadami i korozją, abyś mógł cieszyć się lepszymi osiągami Twojego samochodu.

Shell V-Power Nitro+ zawiera substancje czyszczące, które pomagają chronić kluczowe elementy układu wtrysku paliwa przed osadami, a także usuwać już istniejący osad. Tankuj regularnie, aby utrzymać silnik swojego pojazdu w optymalnym stanie.

Nowe samochody są wolne od osadów i korozji. Jednak z czasem dochodzi do stopniowego gromadzenia się osadów w silniku.

Shell V-Power Nitro+ jest stworzone, aby zapewnić skuteczną ochronę silnika. Zaprojektowano je z myślą o aktywnym czyszczeniu silnika z osadów, co pomaga zwiększyć jego osiągi. Odpowiednie i regularne dbanie o silnik pozwala utrzymać go w idealnym stanie przez długi czas.*

*Rzeczywiste efekty i korzyści mogą różnić się w zależności od typu i wieku pojazdu, warunków drogowych i stylu jazdy.

Rzeczywiste potencjalne korzyści wiążą się z zastosowaniem składnika detergentu, którego celem jest usuwanie istniejących osadów w silniku.

Ochrona przed korozją w oparciu o badania laboratoryjne wykonane zgodnie z normą ASTM D665A.

Więcej na stronie dla kierowców

Olej napędowy Shell V-Power Nitro+

Dowiedz się więcej o naszym najlepszym paliwie do silników wysokoprężnych. Opracowaliśmy je z myślą o przywróceniu i utrzymaniu mocy silnika, dzięki aktywnej ochronie.

Paliwa alternatywne

Poznaj naszą ofertę paliw alternatywnych, w tym LPG i AdBlue, stworzonych z myślą o kierowcach.