Sprawdź saldo swoich punktów Shell ClubSmart – możliwe, że masz punkty, które wkrótce stracą ważność. Sprawdź, jakie oferty dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz coś dla siebie lub dla swoich najbliższych.

Pamiętaj, że punkty starsze niż 4 lata* wygasną 31 grudnia 2017r. Nie czekaj!

Wykorzystaj zebrane punkty, by sprawić sobie lub swoim najbliższym niespodziankę w postaci:

  • pysznych produktów deli2go lub aromatycznej kawy na drogę,
  • rabatu na paliwo,
  • nagród z zimowej oferty.

* Zgodnie z regulaminem Programu Shell ClubSmart, pkt VIII.

**Oferta ważna od 1.10.2017 r. do 31.12.2017 r. lub do wyczerpania zapasów.

Aby wykorzystać punkty Shell ClubSmart albo sprawdzić, czy posiadasz punkty, które wkrótce stracą ważność, odwiedź stronę Shell ClubSmart lub skorzystaj z aplikacji Shell.

więcej w punkcie „oferty i promocje”

Wyzwanie Shell Drive zakończone!

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w wyzwaniu Shell Drive. Dziękujemy wszystkim, którzy pobrali aplikację, podjęli wyzwanie i sprawdzili swoje umiejętności w wydajnym prowadzeniu samochodu. Trwa wyłanianie zwycięzców – już niedługo okaże się, kto wyjedzie do włoskiego Maranello i usiądzie za kółkiem legendarnego Ferrari! Wyniki ogłosimy niebawem.

Może zainteresuje cię także

Pomocna obsługa na Shell

Czas wyciągnąć z szaf cieplejsze ubrania oraz… odwiedzić Shell – wraz z nadejściem jesieni warunki na drogach stają się bardziej wymagające. Nasza pomocna obsługa dołoży wszelkich starań, by jesienna aura nie przeszkodziła Ci w czerpaniu przyjemności z jazdy.

Wspólna pasja do osiągów

W Shell wierzymy, że najlepsze silniki zasługują na najlepsze paliwo. Dlatego z radością przyjęliśmy informację o tym, że nasze paliwa Shell V-Power są polecane dla modeli BMW z serii M.